Hotel Val Di Sole - Apartamenty

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Popularby region narciarski VAL DI SOLE wchodzi w skład konsorcjum Skirama Dolomiti Adamello-Brenta z dominującym szczytem Cima Palu 3013 m n.p.m. Dolina położona jest w zachodniej cześci Dolomitów di Brenta. Val di Sole to przede wszystkim znane w Polsce stacje narciarskie - Marilleva 900 - 1400 i Folgarida (uwaga - nowa kolejka Daolaso/Commezzadura), połączone wyciągami i trasami narciarskimi ze słynną Madonną di Campiglio. Trasy o różnym stopniu trudności, większość wytyczona jest w lesie, dzięki czemu jazda jest bardzo urozmaicona.
Atrakcją jest centrum uzdrowiskowe PEJO z basenem, położone już na terenie Parku Narodowego Stelvio. Po nartach w Marilleva 900 można grać w tenisa na krytych kortach i jeździć na łyżwach w centrum sportwym w Mezzana. Na miejscu jest także basen, sauna, narciarstwo biegowe, jazda konna oraz sklepy, bary i puby, restauracja, pizzeria i wypożyczalnia nart.

ZAKWATEROWANIE

Apartamenty położone od ok. 100 do 500 m od pierwszego wyciągu narciarskiego. W ofercie dostępne są pokoje apartamenty 4-osobowe z dwoma pokojami 2-osobowymi wyposażone we wspólną łazienkę oraz aneks kuchenny . W apartamencie znajduje się pokój dzienny z rozkładaną 2-osobową sofą oraz pokój sypialniany z łóżkiem 2-osobowym.
Apartamenty położowne w miejscowości Mezzana.

CENA ZAWIERA

- przejazd autokarem LUX
- 7 noclegów
- pościel, sprzątanie apartamentów, ogrzewanie i media
- ubezpieczenie SKI, KL i NNW
- opieka pilota i rezydenta
- 6-dniowy Skipass - w terminie 15.03 - 22.03.2014 - SKIPASS Folgarida - Marilleva - Pejo + 1 dzień Madonna di Campiglio
w terminie 22.03 - 31.03.2014 - Superskirama

CENA NIE ZAWIERA

- wyżywienia - apartamenty posiadają w pełni wyposażone aneksy kuchenne
- kaucji zwrotnej 20 euro/os. (płatne w autokarze)

DOPłATY FAKULTATYWNE

- Szkolenie narciarskie/snowboardowe - 3 dni po 2-3 godz./dzień - 120 zł (różne stopnie zaawansowania)

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY