Hotel Sylweter - Val Di Sole

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

VAL DI FIEMME - dolina leżąca na styku Tyrolu Południowego i Trydentu, zwana również "Bramą Dolomitów". Do zespołu terenów narciarskich należy 5 stacji - Ski Center Latemar, Alpe Ceramis (Cavalese), Bella-Monte-Alpe Lusia, Passo Lavaze, Passo Rolle oraz Predazzo i Ziano. Łącznie ponad 100 km tras narciarskich o różnym stopniu trudności, obsługiwanych przez ponad 50 wyciągów.

ZAKWATEROWANIE

Pensjonat Sonnhof, połozony w centrum miejscowości Trodena. Zakwaterowanie w bardzo przytulnych, gustownie urządzonych pokojach 2,3,4 i 5-osobowych z łazienkami. W pokojach 4,5-osobowych mogą wystąpić łóżka piętrowe. Cały obiet urządzony jest w stylu rustykalnym, panuje w nim przyjemna, rodzinna atmosfera.

TAK SIę BAWIMY

BAL SYLWESTROWY - prowadzony przez polskiego DJ-a. Menu - 4 ciepłe posiłki, ciasta, sałatki, napoje, szampan, 0,25 l wódki na osobę.

ZA CO PłACIMY

- przejazd autokarem LUX
- 7 noclegów (pokoje, studia lub apartamenty)
- wyżywienie - 3 razy dziennie - śniadanie, kanapki na stok wykonane przez uczestników z przygotowanych produktów, dwudaniowa obiadokolacja z deserem. Kuchnia polska. Gwarantujemy smaczne, świeże i obfite posiłki.
- Ubezpieczenie SKI KL, NNW
- opieka pilota na czas przejazdu i rezydenta na miejscu

OPłATY FAKULTATYWNE

- 6-dniowy skipass Val di Fiemme - 211 euro dorośli, 155 euro młodzież urodzona po 01.12.1997, 199 euro - seniorzy urodzeni przed 01.12.1948

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY