Hotel ALPE! SKIBUS - Val di Sole

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

- 9 miast wyjazdu z Polski
- podróż komfortowym autokarem
- opieka pilota podczas podróży

MIASTA WYJAZDU

Szczecin, Gdańsk, Poznań, Warszawa, Łódź, Częstochowa, Wrocław, Katowice, Kraków
Wyjazdy z poszczególnych miast realizowane są dla min. 8 osób i bez dodatkowych opłat. W razie braku minimalnej liczby osób, proponujemy wyjazd z najbliższego miasta, z którego jest realizowany transport lub zwrot poniesionych kosztów.
Na wybranych odcinkach transport może być realizowany jako przejazd antenowy mikrobusem lub samochodem osobowym i bez opieki pilota, z przesiadką do docelowego autokaru. W przypadku łączenia wyjazdów do kilku regionów, możliwa jest dodatkowa przesiadka za granicą, koordynowana przez kierowców i pilota Alpe!

MIASTA DOCELOWE

Male, Monclassico, Pelizzano, Dimaro, Folgarida, Marilleva, Mezzana, Verniglio (na zapytanie), Passo Tonale (na zapytanie), Ponte di Legno (na zapytanie)

AUTOKARY

Bezpieczeństwo i wygoda podczas wyjazdów autokarowych to nasz priorytet. Zapewniamy przejazd komfortowymi autokarami wyposażonymi w klimatyzację, barek i DVD. Podczas przejazdu w autokarze, za opłatą dostępne są gorące i zimne napoje. Z uwagi na warunki atmosferyczne toalety i barek moga być wyłączone z użycia.

WARUNKI PRZEJAZDU

ALPE! SKIBUS nie stanowi niezależnej linii autokarowej, lecz jest ofertą transportu realizowaną w połączeniu z imprezami autokarowymi ALPE! i tylko przy zgłoszeniu minimalnej liczby osób w terminie (zgodnie z Ogólnymi Warunkami Uczestnictwa, paragraf 5, pkt.1).
Transport nie obejmuje transferów na stoki podczas pobytu.
Miejsca w autokarze są numerowane i przydzielane przez pilota Alpe!
W autokarach panuje zakaz palenia tytoniu oraz spożywania alkoholu. Mamy prawo odmówić przejazdu uczestnikom zakłócającym spokój lub narażającym bezpieczeństwo swoje i pozostałych osób.

BAGAż

Ze względu na ograniczenia każdy uczestnik może zabrać jeden bagaż główny do 20 kg, jedną torbę podręczną oraz jeden komplet sprzętu sportowego (narty/snowboard) wraz z butami. Sprzęt sportowy powinien być zapakowany w pokrowiec. Nie gwarantujemy zabrania bagażu przekraczającego podany limit. Nie odpowiadamy za rzeczy pozostawione w autokarze.

POSTOJE

Kierowcy będą organizować postoje co około 4 godziny. Na niektórych postojach toalety są płatne (około 80 centów).

KOMUNIKAT WYJAZDOWY

Na tydzień przed datą wyjazdu na naszej stronie internetowej w zakładce "Ważne" zostanie zamieszczony komunikat wyjazdowy, w którym potwierdzona będzie dokładna godzina i miejsce odjazdu autokarów.
Prosimy o przybycie na około 30 min. przed planowanym odjazdem.
Sporadycznie, w komunikatach wyjazdowych mogą zostać wprowadzone zmiany. Z tego względu, na 24 godziny przed wyjazdem, należy bezwzlędnie sprawdzić czy komunikat nie został zmieniony.
Godzina wyjazdu powrotnego zostanie podana na miejscu przez pilota Alpe!.

FIRST MINUTE

Oferta transportu autokarowego nie jest objęta promocją First Minute.

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY