Hotel Zimowisko - Val Di Fiemme

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Val di Fiemme, dolina leżąca na styku Tyrolu Płd. i Trydentu, zwana jest również "bramą Dolomitów". Do zespołu terenów narciarskich należy pięć stacjiSki Center Latemar, Alpe Ceramis (Cavalese), Bellamonte-Alpe Lusia, Passo Lavaze, Passo Rolle, oraz Predazzo i Ziano. Łącznie ponad 100 km tras narciarskich o różnym stopniu trudności, obsługiwanych przez ponad 50 wyciągów. Proponujemy pobyt w przepięknie położonej miejscowości Trodena, stanowiącej doskonały punkt wypadowy do najważniejszych ośrodków narciarskich rejonu Val di Fiemme (ok. 16 km od Cavaleze i ok. 28 km od Predazzo).

ZAKWATEROWANIE

Dom Wakacyjny "Casa Pellegrino" to nowoczesny trzykondygnacyjny budynek o standardzie hotelu ** wybudowany w 2000 roku. Tylko 25 min jazdy samochodem dzieli go od rejonu narciarskiego Ski Center Latemar-Obereggen. W pobliżu przebiegają trasa do narciarstwa biegowego oraz przepiękne, widokowe ścieżki spacerowe. Ośrodek posiada pokoje 2, 3, 4 - osobowe (w niektórych jedno łóżko piętrowe) z łazienką, prysznicem i WC, TV SAT. Większość pokoi na pierwszym piętrze posiada balkon. Do dyspozycji gości jest stołówka, winda, sala telewizyjna, sala dyskotekowa.
Dom wczasowy Ostello o standardzie hotelu ** w Pietralba (www.weissenstein.it), ok. 20 minut jazdy od Obereggen, pokoje 2,3 i 4 osobowe z łazienkami, TV, część z balkonami, wyżywienie na miejscu.

PROGRAM RAMOWY

1 dzień
wyjazd z Katowic o godz. 23 (z innych miast Polski wg rozkładu jazdy). Przejazd przez Czechy i Austrię.
2 dzień
przyjazd do Pietralba około godz. 14, zakwaterowanie, obiadokolacja.
3-8 dzień
realizacja programu obóz - doskonalenie jazdy pod opieką instruktora lub opieki pedagogicznej jeżdżącej na nartach, wczasy - białe szaleństwo na stokach Ski Centrum Latemar-Obereggen (4x), Ski Centrum Alpe Cermis w Cavalese (1x), Ski Centrum Alpe Lusia (1x), 1 x wejście na kryty basen w Cavalese, 2 x nocna jazda na nartach w Obereggen, dyskoteki, konkursy.
9 dzień
po śniadaniu wykwaterowanie, wyjazd do Polski około godz. 10.
10 dzień
przyjazd do Katowic około godz. 6.00

CENA ZAWIERA

- 7 noclegów w ośrodku
- wyżywienie (kuchnia polska) 3 razy dziennie śniadanie, lunch pakiet na stok bułka z wędliną, serem, ciastko lub baton, herbata do termosów, obiadokolacja (pierwszym posiłkiem jest obiadokolacja, ostatnim śniadanie + suchy prowiant)
- 1 wejście na kryty basen w Cavalese
- 2 x nocna jazda na nartach w Obereggen
- transport LUX autokarem + codzienny dowóz do stoków (nie dotyczy dojazdu własnego)
- opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogiczno-instruktorskiej (dot. obozu)
- ubezpieczenie KL do 10000 Euro, NNW do 7000 zł i bagażu do 800zł
- podatek VAT

CENA NIE ZAWIERA

dodatkowego ubezpieczenia narciarskiego SKI ok. 45 zł/os (nieobowiązkowe) karnetów narciarskich (płatne obowiązkowo w autokarze) 6-dniowy Fiemme/Obereggen
Cena w Euro
Niski sezon
07.01-30.01.2014
Dorośli
166 Euro
Junior
116 Euro
Senior
149 Euro
Wysoki sezon
31.01-13.03.2014
Dorośli
189 Euro
Junior
132 Euro
Senior
170 Euro
Gratis dzieci do do lat 8-ur po 28.11.2001(nie dotyczy dzieci biorących udział w zajęciach),Junior ur. po 28.11.1993, Senior ur. przed 28.11.1944

INFORMACJE DODATKOWE

- UWAGA
trzeba zabrać ze sobą bieliznę pościelową, ręczniki, termos oraz KASK!!! Uczestnicy obozu muszą posiadać przynajmniej podstawowe umiejętności jazdy na nartach lub snowboardzie!!
- Możliwość wypożyczenia pościeli (8 Euro - 1 komplet na turnus) i ręczników (5 Euro)
- Dopłata do pokoju 2-os = 50 zł/os.
- Przewóz bagażu1para nart lub snowboardu (w pokrowcu), torba na buty, 1 szt. Bagażu głównego(max. 20 kg).
- Zalecamy posiadanie Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego EKUD (WYDAWANEJ BEZPŁATNIE W ODDZIAŁACH WOJEWÓDZKICH NFZ)

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY