Hotel Lagorai Resort & SPA

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Położenie

Cavalese 1000 m
Val di Fiemme

HOTEL LAGORAI RESORT & SPA * * * *

Do wyciągów 800 m
Ski bus przy hotelu
Ten 4-gwiazdkowy, komfortowy i elegancki hotel, położony jest z dala od hałasów miasteczka z przepięknym widokiem na panoramę Dolomitów. Hotel oferuje wspaniałe centrum odnowy biologicznej i fitness w tym łaźnię parową, saunę fińską, saunę ziołową, basen Kneippa,
podgrzewane łóżka wodne, SPA z basenem, wodospadem, basen dla dzieci, solarium, masaże. Do wyposażenia tego stylowo urządzonego hotelu należy bar z panoramicznym tarasem słonecznym, sala konferencyjna, kącik internetowy, garaż. Centrum miasteczka znajduje około 500 m od hotelu, wyciągi narciarskie w Cermis w Cavalese są w odległości 800 m. Przystanek ski busa jest bezposrednio przy hotelu.

POKOJE

Przytulne oraz przestronne w 2 typach
ERICA 20 m2 (max 2 osoby),
GENZIANA 25 m2 (max 4 osoby),
TV, mini bar, telefon, łazienka z prysznicem, z WC i z suszarką do włosów, balkon.

Wyżywienie

Śniadania (bufet), 4-daniowe obiadokolacje z menu do wyboru z barem sałatkowym. Jest możliwe zamówienie menu dla dzieci. Dodatkowo popołudniami (w godz. 1500-1700) serwowany jest bufet z przekąskami (ciasta oraz ciasteczka wypiekane na miejscu) i napojami.

CENA

Cena zawiera zakwaterowanie 7 nocy w pokoju 2-osobowym z 2 posiłkami dziennie (śniadanie bufet i obiadokolacja serwowana z bufetem sałatkowym), popołudniowy bufet z przekąskami i napojami, korzystanie z centrum Wellness, hammamu, ski room z podgrzewaczami do butów, parking, korzystanie z Internetu, ubezpieczenie KL i NNW.
Cena nie zawiera napoi do obiadokolacji, opłaty za garaż 8 EUR/dzień, ubezpieczenia narciarskiego SKI 50 PLN/osoba/6 dni na nartach, ubezpieczenia od kosztów rezygnacji 4 %, ubezpieczenia od chorób przewlekłych, karnetu narciarskiego.

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY