Hotel Lucia

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

K

**

R

Tesero

O

Hotel Lucia jest zlokalizowany w malowniczej miejscowości Tesero, która znajduje się w samym cetnrum doliny Val di Fassa. Cavalese znajduje się zaledwie w odległości 5 km od Tesero a do Predazzo można dojechać w 15 minut.W hotelu znajduje się 26 pokoi. Są one skromnie urządzone ale każdy posiada prywatną łazienkę a także telewizor i telefon.Hotelowa restauracja serwuje domowe posiłki, opierając się na tradycyjnych przepisach i lokalnych produktach.

W

Dostęp do internetu
Internet Wi-Fi
Zakwaterowanie, ubezpieczenie KL i NNW. Składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

P

Taksa lokalna, 2 EUR za osobę i dzień

O

Centrum - 369 m.
Wyciągi - 4 km.

I

WI-FI we wszystkich pokojach.

R

taras.

U

restauracja, sejf w recepcji, pokój telewizyjny, winda, bar, śniadania w formie bufetu, obiadokolacja 3-daniowa z wyborem.

W

telewizja satelitarna, telefon, wanna lub prysznic.

Z

zwierzęta nie są przyjmowane.

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY