Hotel Casa Palmina

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

KATEGORIA

-

REGION

Włochy/TRYDENT-Val di Sole (Skirama Dolomity)

Położenie

na wysokości ok. 720 m n.p.m., w centrum miejscowości Terzolas w popularnym Val di Sole, we włoskim Trydencie. Niewielka rezydencja wybudowana w 2007 roku, oddalona ok. 10 km od gondolki Daolasa, która łączy się z trasami Marilleva 1400-Folgarida-Madonna di Campiglio. Przystanek ?Ski-pociągu" DOLOMITI EXPRESS dowożącego bezpośrednio pod dolną stację Daolasa ok. 900 m od rezydencji (płatny ok. 3,6 EUR/os/1 przejazd). Obiekt posiada jeden apartament trilo 4 oraz jeden trilo 6.

Wyposażenie

przechowalnia sprzętu narciarskiego, pralnia, parking (publiczny ok. 100 m od obiektu, gratis).

Internet

nie.

Karty kredytowe

nie. Apartament ?trilo" 4-osobowy (ok. 60 m2) składa się z sypialni z łóżkiem małżeńskim, sypialni z dwoma pojedynczymi lóżkami, pokoju dziennego z aneksem kuchennym w pełni wyposażonym (naczynia, sztućce, kuchenka, lodówka). Łazienka z WC, TV. Apartament ?trilo" 4+2-osobowy (ok. 70 m2) składa się z sypialni z łóżkiem małżeńskim, sypialni z dwoma pojedynczymi łóżkami, niewielkiej antresoli z dwoma materacami dla dzieci (wejście na antresolę z sypialni), pokoju dziennego z aneksem kuchennym w pełni wyposażonym (naczynia, sztućce, kuchenka, lodówka). Łazienka z WC, TV. Apartament przeznaczony dla maksymalnie 4 osób dorosłych i 2 małych dzieci.

Pieski

tak (na zapytanie, płatne ok. 30 EUR/tydz.) Kategoria lokalna: brak.

Dopłaty

możliwość wypożyczenia bielizny pościelowej 12 EUR/os. Brak możliwości wypożyczenia ręczników (obowiązkowo własne). Dopłata za ubezpieczenie od kosztów rezygnacji 3%. Obowiązkowe opłaty na miejscu: kaucja zwrotna 100 EUR/apt., sprzątanie końcowe 50 EUR/tydz. (aneks kuchenny we własnym zakresie, śmieci należy wyrzucić).

Świadczenia

7 noclegów, ubezpieczenie Signal Iduna - Bezpieczne Podróże (w tym rekreacyjne uprawianie narciarstwa zjazdowego, biegowego lub snowboardu na oznakowanych trasach zjazdowych): KL, KR, NNW i bagażu, opieka włoskiego kontrahenta. Uwaga! Zalecamy dodatkowe ubezpieczenie SKI-OC/SS (w tym sprzęt sportowy) Signal Iduna - 35 zł/os/pobyt. Oferta Free Ski - karnet w cenie: w terminie 08-22.12.12; 6-dniowy karnet Superskirama Adamello Brenta w cenie, w terminie 01-08.12.12, 05-12.01.13, 16-23.03.13 oraz 06-13.04.13; 6-dniowy karnet Folgarida-Marilleva w cenie. Cena od osoby w apartamencie. Uwaga! istnieje możliwość dopłaty do karnetu Superskirama Adamello Brenta w terminach 01-08.12.12, 06-13.04.13 - 160 zł w dniu rezerwacji, do karnetu FM + 2 dni Madonna di Campiglio 05-12.01.13 i 16-23.03.13 - 250 zł w dniu rezerwacji. Uwaga! Wakat - opłata za każde wolne łóżko: 365 zł.

Zakwaterowanie

przyjazd - sobota w godz. 15.00-17.00 (w przypadku opóźnienia konieczny telefon do recepcji, podany na voucherze, nie gwarantujemy zakwaterowania w nocy), wyjazd - sobota do godz. 10:00. Uwaga! Przyjazd po godz. 20.00 - opłata 30 EUR.

Autokar

przejazd komfortowym autokarem (klimatyzacja, WC, bar, video), warunki przewozu, cennik, program i rozkład jazdy www.otium.pl/index.php.

Samolot i transfer

program, skrócone warunki przelotu, cennik i rozkład lotów www.otium.pl/index.php.

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY