Hotel Narty - Snowboard - Spiazzo

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Kraj

WLOCHY

GDZIE JEDZIEMY

Spiazzo- centralny punkt doliny Rendena - jeden z najczęściej odwiedzanych kurortów narciarskich w regionie Trydent. Miejsce to cieszy się ogromną popularnością wśród narciarzy i snowboardzistów, ze względu na bliskość Pinzolo oraz Madonny di Campiglio.
SKI ARENA CAMPIGLIO nazywana "Perłą Dolomitów" znana jest przez wszystkich pasjonatów sportów zimowych. Tutaj znajdziecie stoki, które zachwycą Was nie tylko swoją długością, szerokością ale również idealnym przygotowaniem do jazdy! Trasy rozciągają się od Pinzolo aż do Folgaridy. W całej Ski Arenie macie do dyspozycji 150 km tras zjazdowych, 59 wyciągów oraz 5 snowparków! Jest to zagłębie narciarskie z najbardziej innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi na stokach w tej części kontynentu. Absolutną nowością jest otwarcie nowej kolejki gondolowej - 8 osobowej w Pinzolo!

GDZIE MIESZKAMY

Hotel Turismo***- położony w samym centrum Spiazzo, zaprojektowany w tradycyjnym, alpejskim stylu, posiada przytulne 2-4 osobowe pokoje (możliwe łóżka piętrowe) z łazienkami (suszarki do włosów) oraz balkonami.
W obiekcie- restauracja, sauna (dodatkowo płatna), solarium (dodatkowo płatne), sala konferencyjna, sala w której istnieje możliwość wieczornych spotkań przy muzyce a także taras oraz czytelnia z kominkiem.

CO JEMY

2 posiłki dziennie w hotelowej restauracji. Śniadanie w formie bufetu (kawa oraz herbata) oraz 2-daniowa obiadokolacja serwowana do stolików. Do obiadokolacji podawana jest woda.

PROGRAM, CZYLI JAK WYPOCZYWAMY

NA STOKU
RLAX & FUN
Jak sama nazwa wskazuje to obóz dla tych, co lubią lajtową jazdę i dobrą zabawę. Wyjazd jest dla tych, którzy z nartami czy snowboardem są na Ty
Fun, fun i jeszcze raz fun, a do tego troszkę szkolenia!
Na stoku jeździcie w dwóch grupach zaawansowania średnio zaawansowanej oraz zaawansowanej. Zajęcia na stoku z instruktorem trwają się ok. 2 h dziennie. Podczas nich skoryguje on Wasze błędy, troszkę podszkoli z freeride-u, funcarvingu, freestyle, pokaże nowe tricki w snowparku jak również zapewni wspaniałą jazdę i dobrą zabawę.
Resztę czasu na stoku spędzicie szusując swobodnie pod okiem naszej wspaniałej kadry. Tu na pewno nie będzie nudy i monotonii. Gwarantujemy super zabawę, odpoczynek, najfajniejszą kadrę, niezapomniane przeżycia i przyjaźnie na całe życie.

POZA STOKIEM

BUT STANDARD - poza stokiem też można fajnie spędzać czas! Po zimowym szaleństwie czeka na Was zbiór najciekawszych aktywności gry i zabawy integracyjne, spacery po okolicy, alpejskie zawody w gry planszowe, konkurs na najlepszą rzeźbę ze śniegu oraz wiele innych zabaw.
Razem z Naszą BUT kadrą, sprawimy by czas poza stokiem upłynął na miłej zabawie w dobrym towarzystwie.

IMPREZY FAKULTATYWNE

basen ok. 7 EUR
dyskoteka ok. 6 EUR

JAK JEDZIEMY

1 dzień - wyjazd wg. rozkładu jazdy, przejazd przez Polskę, Czechy/Niemcy, Austria, Szwajcaria*
2 dzień - przyjazd do hotelu w godz. wieczornych, zakwaterowanie, obiadokolacja
3-8 dzień - wypoczynek we Włoszech
9 dzień - wykwaterowanie, śniadanie, wyjazd z hotelu, przejazd przez Włochy, Szwajcaria*, Austria, Czechy/Niemcy*
10 dzień - przyjazd do Polski wg. rozkładu jazdy
* przejazd w zależności od turnusu

CENA ZAWIERA

Przejazd autokarem o podwyższonym standardzie (barek, video, WC), zakwaterowanie, wyżywienie w hotelu, opiekę BUT kadry (kierownik, wychowawcy, instruktorzy), program, transfery do wyciągów, ubezpieczenie AXA Kontynenty.

CENA NIE ZAWIERA

Dopłat transportowych (patrz zakładka TRANSPORT), skipassów, imprez fakultatywnych, posiłków tranzytowych, taksy klimatycznej, dodatkowych napoi do obiadokolacji

CENA ZA SKIPASS

Skipass SkiArena Campiglio 6 dniowy (młodzieżowy karnet grupowy)
Turnus 1 (TUR/SD 1)
134 EUR urodzeni od 30.11.1996 do 30.11.2001
191 EUR urodzeni przed 30.11.1996
Turnus 2 - 6 (TUR/SD 2-6)
156 EUR urodzeni od 30.11.1996 do 30.11.2001
222 EUR urodzeni przed 30.11.1996
Kaucja zwrotna za skipass - 5 EUR
Ceny za skipassy są niezależne od biura BUT i podchodzą z informacji uzyskanych z ośrodków narciarskich.

INFORMACJE DODATKOWE

UWAGA Wszystkich uczestników obozów zimowych BUT obowiązuje na stoku jazda w kasku ochronnym. Dodatkowo dla snowboardzistów zalecamy zabranie i używanie ochraniaczy na nadgarstki. Obowiązkowa kaucja zwrotna - 20 EUR. Proponowane min. kieszonkowe 110 EUR + skipass + impr. fakult. + posiłki tranzytowe ok. 15 EUR. Cena imprezy aktualna przy kursie EUR nie przekraczającym 4,30 PLN. Planowana liczba uczestników ok. 40 osób.
Obowiązuje ograniczenie bagażu (patrz Ważne Info)
Konieczny paszport lub dowód osobisty, legitymacja szkolna, karta kwalifikacyjna

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY