Hotel La Madonnina Villa

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

J

7 dni spędzonych w tym hotelu to niezapomniana podróż po ścieżkach kuchni włoskiej i tyrolskiej. A narty? Cóż, coś trzeba robić do kolacji.

P

hotel położony w miejscowości Soraga di Fassa, 3 km od stolicy regionu Moeny, 6 km od Alpe Lusia, ok. 12 km od Campitello, 14 km od Canazei, 6 km do Pozza di Fassa, 11 km od Predazzo/Latemar. Ski busem dostaniemy się bezpośrenio na stoki Alpe Lusia, do Vigo di Fassa (kolejka Catinaccio) oraz do Pozza di Fassa (kolejka Buffaure została połączona z Sella Ronda). Z przesiadką w Viga/Pozza dojedziemmy do Col Rodella. Sprawdz rozkład skibusa.

H

sztandarowy punkt naszej oferty, przez wiele lat wyrobił sobie rzeszę wiernych Klientów, przyjeżdżających tu rok w rok. Świetna kuchnia i centrum wellness, stylowe wnętrza z rustykalną restauracją i barem, czyli hotel ***+ z 4-gwiazdkowym serwisem. W przypadku złych warunków drogowych możliwe podejście do villi z parkingu (ok. 300 m).

P

apartamenty od 4- do 7-osobowych, składające się z dużego salonu (TV, rozkładana kanapa), 2 sypialni 2-osobowych, łazienki z prysznicem oraz suszarką do włosów. Komfortowe, nowoczesne, wchodzące w skład kompleksu hotelowego La Madonnina. Oferują wszelkie wygody hotelu (wyżywienie, wellness), a jednocześnie zapewniają więcej swobody dla rodzin i grup znajomych.

D

w budynku hotelu: centrum wellness: basen (obowiązuje czepek), jacuzzi, bio sauna, sauna fińska, łaźnia turecka, laconicum, Kneipp, prysznice aromatyczne, pokój relaksacyjny oraz odpłatnie: solarium, masaże i zabiegi kosmetyczne; rustykalna restauracja, drink bar, Wi-Fi (odpłatnie, dostępne w budynku głównym), winda, narciarnia, parking.
Uwaga: dwa razy w tygodniu basen dla dzieci otwarty do godziny 18:00

P

w Soradze znajduje się kilka sklepów; więcej rozrywek w tym, music-bary i puby jest w Moenie (3 km); na dyskotekę należy udać się do Canazei lub Cavalese.

K

śniadania: bogaty bufet szwedzki  z ciepłymi daniami, obiadokolacje 4-daniowe: bufet sałatkowo-przystawkowy, pierwsze i drugie danie (wybór spośród kilku wariantów), deser. Zróżnicowane i elegancko podane dania w znakomitym wykonaniu.

P

w naszym programie przeznaczamy 2 dni na Sella Rondę; 1 dzień na stacje Pozza di Fassa oraz 3 dni na stacje pobliskiej doliny Fiemme: 1x Alpe Cermis/Cavalese, 1x Latemar/Predazzo, 1x Alpe Lusia. Do realizacji tego programu niezbędny będzie karnet 3+3 Dolomiti Superski/Fiemme.

R

Ramowy program imprez samolotowych: Dzień 1: odprawa na lotnisku na 2 godz. przed wylotem. Przylot, transfer do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja. Dzień 2-7: białe szaleństwo. Dzień 8: śniadanie, wykwaterowanie, transfer na lotnisko, wylot do Polski. Sprawdź rozkład lotów.
Ramowy program imprez autokarowych:
Program klasyczny 7-noclegowy: Dzień 1: wyjazd zgodnie z rozkładem jazdy, przejazd przez Czechy i Austrię. Dzień 2: przyjazd do Włoch, zakwaterowanie, obiadokolacja. Dzień 3-8: białe szaleństwo. Dzień 9: śniadanie, wykwaterowanie, wyjazd do Polski, przejazd przez Włochy i Austrię. Dzień 10: przejazd przez Czechy, przyjazd do Polski w godzinach wczesno-porannych.
Sprawdź rozkłady jazdy
Ramowy program imprez z dojazdem własnym:
Program klasyczny 7-noclegowy: Dzień 1: przyjazd, zakwaterowanie od godz. 14:00, obiadokolacja. Dzień 2-7: białe szaleństwo. Dzień 8: śniadanie, wykwaterowanie do godz. 10:00.

C

6 lub 7 noclegów * 6 lub 7 x śniadania i obiadokolacje zgodnie z wybranym terminem * opiekę rezydenta * ubezpieczenie KL, NNW i bagaż, które obejmuje także amatorskie uprawianie sportów zimowych i następstwa chorób przewlekłych, oraz ubezpieczenie OC narciarza (więcej szczegółów)* transport do hotelu wg wybranej oferty wraz z transferami na stoki wg programu narciarskiego (dotyczy oferty samolotowej i autokarowej) * karnet w oznaczonych terminach * korzystanie z centrum wellness * podatek VAT.

C

napojów do obiadokolacji * odpłatności za solarium, masaże i zabiegi kosmetyczne * opieki rezydenta (w grudniu) oraz karnetu w terminie sylwestrowym.

D

transfery na stoki dla dojazdu własnego wg programu narciarskiego * karnet poza oznaczonymi terminami * ubezpieczenie rozszerzone KL 30 000

D

opłata klimatyczna, płatna na miejscu - 1 /os./dzień (dla  osób powyżej 14 lat).

K

w terminach 1-08.12.2018; 15-22.12.2018; 16-23.03.2019;23-30.03.2019  karnet 3+3 Fiemme/Dolomiti Superski w cenie, w terminach 9-15.12.2018 karnet 3+2 Fiemme/Dolomiti Superski w cenie.
UWAGA: W przypadku zakupienia oferty na trzy dni przed rozpoczęciem pobytu cena nie zawiera karnetu. Cena oferty jest wówczas pomniejszona o cenę karnetu.

N

Przytulne i przestronne apartamenty
Znakomita kuchnia
Numer 1 naszych Klientów

I

Fiemme Days- w terminie 16-23.03.2019 narty i impreza będą nieodłączne! 6 dni białego szaleństwa i szampańskiej zabawy na stokach Val di Fiemme
W programie:
* dla chętnych testy nart - topowe marki, kolekcje 2019 i 2020
* aprés ski - codziennie nasz DJ nakręca dla Was imprezę na stoku
* zawody narciarskie w różnych kategoriach 
* dyskoteka w Cavalese (zapewniamy transport z hoteli) z muzyką live!
* nocna jazda na stokach
* super cena za pakiet hotel+karnet.

U

Karnet tylko w oznaczonych terminach Free Ski
01-08.12.2018; 09-15.12.2018; 15-22.12.2018; 16-23.03.2019;23-30.03.2019
UWAGA: W przypadku zakupienia oferty na trzy dni przed rozpoczęciem pobytu cena nie zawiera karnetu. Cena oferty jest wówczas pomniejszona o cenę karnetu.
Karnet w ofercie - Karnet 3x Val di Fiemme i 3x Dolimiti Superski lub
Karnet w ofercie - Karnet 3x Val di Fiemme i 2x Dolimiti Superski
Karnet Val di Fiemme. Karnet umożliwia jazdę  stacjach doliny Fiemme (Alpe Cermis 23km, Alpe Lusia 24km, Latemar 43km).
Karnet Dolomiti Superski. Karnet umożliwia jazdę na wszystkich 12 stacjach regionu Dolomiti Superski: Cortina dAmpezzo, Krinplatz, Val Gardena, Alpe di Siusi, Val di Fassa, Arabba/Marmolada, Alta Pusteria, Val di Fiemme/Obereggen, San Martino di Castrozza, Valle Isarco/Plose, Tre Valli, Civetta. 
Zakupione karnety rozdaje rezydent lub są do odebrania w recepcji hotelowej podczas zakwaterowania.
W przypadku terminów, w których nie ma rezydenta, klienci otrzymują karnety na podstawie voucheru wysłanego 3 dni przed wyjazdem  na adres mailowy podany przy osobie kontaktowej. Voucher należy wydrukować i okazać w kasie skipassowej wskazanej na dokumencie. W przypadku braku voucheru karnet nie zostanie wydany.
Instrukcja dla Ubezpieczonych:
W sytuacji wystąpienia szkody/wypadku - proszę zapoznać się z Instrukcją dla Ubezpieczonych - wejdź i przeczytajKarta Ubezpieczeniowa: 
Posiadacz niniejszej karty jest objęty ochroną ubezpieczeniową przez SIGNAL IDUNA Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. - pobierz kartę ubezpieczeniową.
* Niniejsza karta jest ważna tylko z polisą ubezpieczeniową, będącą w posiadaniu organizatora turystyki.

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY