Hotel Cristallo

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

R

San Pellegrino

O

Hotel Cristallo oferuje pokoje w miejscowości San Pellegrino. Położony 50 metrów od centrum jest dobrym wyborem na wakacje w regionie Tre Valli.

W pokojach goście mają do dyspozycji takie udogodnienia jak balkon, sejf w pokoju oraz telewizja satelitarna. Dostępny jest także WI-FI w częściach wspólnych hotelu.

Po całym dniu goście mogą naładować baterie w należącej do Hotel Cristallo strefie wellness. Znajdą w niej m.in. łaźnia parowa oraz sauna fińska.

Hotel Cristallo jest położony w sąsiedztwie ośrodka narciarskiego Tre Valli, w którym do dyspozycji jest 100 km tras narciarskich.

W

Zakwaterowanie, ubezpieczenie KL i NNW. Składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.
Informację, jakie dodatkowe świadczenia zawarte są w cenie otrzymacie Państwo w trakcie procesu rezerwacji.

P

Taksa lokalna, 2 EUR za osobę i dzień

O

Centrum - 82 m.
Wyciągi - 341 m.

U

wysokie krzesło dla dziecka.

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY