Hotel Sporting Club / Relais Club

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

K

***

R

Dolomity, Włochy

P

dwa osobne, oddalone ok. 300 m od siebie ośrodki.

W

ok. 60 mieszkań. Recepcja, pomieszczenia klubowe, restauracja, bar/kawiarnia, winda. Pokój zabaw dla dzieci. Wi-Fi w holu gratis.

Z

telefon, TV sat., wnęka kuchenna (k. elektr., lodówka), miejsce do spożywania posiłków, prysznic, WC i balkon. F4H: m. jednopokojowe dla 4 os. (ok. 24-28 m kw.). Pokój dzienny z podwójną kanapą i piętrowym łóżkiem. F4F: m. dwupokojowe dla 4 os. (ok. 36-40 m kw.). Pokój dzienny z podwójną kanapą. Pokój z 1 podwójnym lub dwoma oddzielnymi łóżkami.

W

wstęp na kryty basen (ok. 9 x 5 m). Za opłatą: sauna, solarium, łaźnia parowa, tepidarium (Sporting, dostęp również dla gości z Relais). Tenis stołowy.

D

Program animacyjny z mini klubem (22.12-11.03 oprócz sobót).

D

kaucja ok. 200 EUR. Obowiązkowa karta Comfort Card ok. 22 EUR/dzień/mieszkanie dla F4H/4Fi ok. 30 EUR/dzień dla F6K obejmująca opłaty za TV sat., pościel (zmiana 1 x na tydz.), ręczniki (zmiana 2 x na tydz.), ściereczki, końcowe sprzątanie, prąd, wodę i ogrzewanie. Wnękę kuchenną należy pozostawić w należytej czystości. W przypadku zastrzeżeń z kaucji zostanie pobrana kwota min. 45 EUR.

O

ok. 1 EUR/dzień/os.

L

do 2 lat w cenie.

P

w cenie. Garaż ok. 10 EUR/dzień na zapytanie.

Z

nie.

P

16:00/10:00.

S

Gwarancja śniegu!Wyciąg: Sporting najbliższy ok. 200 m (Col Verde), kolejne ok. 800 m, Relais ok. 600 mBezpośrednio przy stoku (Relais, niewielki stok z orczykiem)Skibus: ok. 100 mTrasa biegowa: ok. 30 mNarciarnia: w obiekcie (suszarnia do butów w Sporting)

D

zniżki na Skipass (min. 2-dniowy) "Skiarea San Martino di Castrozza i Passo Role dla dorosłych i młodzieży: ok. 10% w całym sezonie, ok. 15% w terminie 7.01-26.01, od 22.03.do końca sezonu. Odbiór w biurach sprzedaży skipassów za okazaniem voucheru hotelowego.

W

Prosimy o zwrócenie uwagi na rodzaj zarezerwowanego przelotu. W zależności od linii lotniczej limity bagażu głównego mogą wynosić od 30 kg do 0 kg/osoba. (standardowo przy przelotach czarterowych wynoszą 20 kg/osoba).

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY