Hotel Narty - San Lugano

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

K

WLOCHY

O

Val di Fiemme - popularny region narciarsko-snowboardowy w północno-wschodniej części Trydentu. W jego skład wchodzi 5 ośrodków narciarskich: Alpe Cermis, Alpe Lusia, Passo Lavaz , Passo Rolle i największe Ski Center Latemar - w sumie ponad 140 km dobrze przygotowanych nartostrad. Dodatkową atrakcję stanowi popularny ośrodek narciarski Sella Ronde. Nieustannie rozwijana sieć nowoczesnych wyciągów zadowoli zarówno początkujących, jak i zaawansowanych pasjonatów "białego szaleństwa“.www.visittrentino.it

P

OBÓZ NARCIARSKI (12-18 lat)
Propozycja skierowana do młodzieży chcącej doskonalić naukę jazdy na nartach. Zajęcia na stoku odbywać będą się w wymiarze min. 4,5 h dziennie pod opieką wychowawcy/licencjonowanego instruktora. W trakcie zajęć planujemy krótkie przerwy z możliwością zjedzenia ciepłego posiłku. Koszt lunchu to ok. 10 €. Zapewniamy codzienny dowóz do wyciągów narciarskich. Dodatkowo, po zajęciach narciarskich, realizujemy wspólny program sportowo-rekreacyjny.
Przykładowy program
Dzień 1: Przyjazd do San Lugano, zakwaterowanie, spotkanie organizacyjne.
Dzień 2: Narciarskie i snowboardowe zajęcie programowe, podział na grupy pod względem tematycznym i poziomu zaawansowania, wieczorem dla chętnych dyskoteka w Cavalese.
Dzień 3: Szkolenie narciarskie i snowboardowe, wieczorem wykłady tematyczne w grupach szkoleniowych oraz mecz piłki nożnej: narciarze vs. snowboardziści.
Dzień 4: Szkolenie narciarskie i snowboardowe w grupach, wieczorem gry i zabawy na śniegu, a dla chętnych wyjście na pływalnię.
Dzień 5: Szkolenie w grupach, wieczorem ABC serwisowania sprzętu oraz dla chętnych wyjście na łyżwy.
Dzień 6: Szkolenie w grupach, wieczorem seans filmów narciarskich i snowboardowych, a dla chętnych jazda wieczorna na nartach/snowboardzie.
Dzień 7: Szkolenie narciarskie i snowboardowe w grupach, podsumowanie zajęć oraz konkurs jazdy technicznej dla narciarzy i snowboardzistów, a dla chętnych dyskoteka.
Dzień 8: Po śniadaniu wyjazd do Polski.
 

P

Program fakultatywny (płatny dodatkowo)
– dyskoteka w Cavalese – ok. 8 EUR;
– koszt wypożyczenia łyżew – ok. 8 EUR;
– wyprawa na Sella Rondę – ok. 25 EUR.
 

Z

7 noclegów. Hotel Piccolo*** w dolinie Val di Fiemme w miejscowości San Lugano. Pokoje 3-, 4-, 5-osobowe z łazienkami i TV-Sat. W hotelu restauracja, bar, narciarnia.

S

7 noclegów. Hotel Piccolo*** w dolinie Val di Fiemme w miejscowości San Lugano. Pokoje 3-, 4-, 5-osobowe z łazienkami i TV-Sat. W hotelu restauracja, bar, narciarnia.
Śniadania w formie bufetu, serwowane obiadokolacje. Pierwszy posiłek: obiadokolacja w dniu przyjazdu, ostatni posiłek: śniadanie w dniu wyjazdu.

T

autokar turystyczny.

U

Signal Iduna - SKI.
Opieka wychowawcy/instruktora. Realizacja programu.
 

C

napojów do obiadokolacji, dopłaty za transport z miast wyszczególnionych w planie podróży oraz kosztu karnetu.
Filmy:

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY