Hotel Majestic

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

K

***

R

Dolomity, Włochy

P

na wys. ok. 1000 m n.p.m., do centrum Predazzo ok. 400 m. Sklepy, restauracje i bary ok. 200 m.

W

90 apartamentów, recepcja, pomieszczenia klubowe z WLANem gratis, restauracja z pizzerią, dyskoteka (tylko dla gości hotelowych), pomieszczenie do prasowania z automatami do prania, winda.

Z

wnęka kuchenna (k. gazowa, lodówka), miejsce do spożywania posiłków, telefon, TV sat., sejf, suszarka, prysznic, WC, balkon. Wi-Fi (ok. 15 EUR/tydz.).F4F: m. jednopokojowe dla 4 os. (ok. 30 m kw.). Pokój dzienny z podwójnym łóżkiem i z sofą. Część sypialna z łóżkiem piętrowym oddzielona drzwiami przesuwnymi.F4G: m. dwupokojowe dla 4 os. (ok. 35 m kw.). Pokój dzienny z dwuosobową sofą. Sypialnia z łóżkiem piętrowym.

W

kryty basen (obowiązek noszenia czepków kąpielowych), sauna, łaźnia parowa, siłownia.

R

animacje w języku włoskim w terminie 23.12-5.01. Gry wideo za opłatą.

W

prąd, woda, gaz, ogrzewanie, pościel, ręczniki (zmiana 1 x na tydzień), końcowe sprzątanie.

N

ściereczki kuchenne.

D

kaucja ok. 150 EUR.

O

ok. 2,20 EUR/dzień/os. od 14 lat.

L

do 2 lat ok. 70 EUR/tydz. Rezerwacja w biurze, opłata na miejscu. Maks. liczba osób może zostać w ten sposób przekroczona.

P

w cenie, garaż za opłatą (ok. 35 EUR/tydzień).

Z

nie.

P

16-20:00/9:30.

S

Gwarancja śniegu!Wyciąg: ok. 1,5 km (Pampeago/Obereggen), ok. 6 km (Alpe Lusia)Skibus: ok. 30 m (bez opłaty)Wypoż. sprzętu: przy hotelu (10% zniżki)

D

5% zniżki na kilkudniowy pełnopłatny skipass w Val di Fiemme/Obereggen.Ok. 3 x na tydzień nocna jazda na nartach (19:30-22:30) "Cermis" lub Obereggen z kilkudniowym skipassem w cenie.

W

Prosimy o zwrócenie uwagi na rodzaj zarezerwowanego przelotu. W zależności od linii lotniczej limity bagażu głównego mogą wynosić od 30 kg do 0 kg/osoba. (standardowo przy przelotach czarterowych wynoszą 20 kg/osoba).

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY