Hotel Valacia

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

K

****

R

Dolomity, Włochy

P

spokojne i słoneczne na terenach narciarskich Buffaure. Do centrum ok. 600 m.

W

rodzinnie prowadzony, przebudowany znany hotel z 40 pokojami. Pomieszczenie klubowe z barem, jadalnia, sala TV, winda. WLAN w całym hotelu gratis.

W

bufet śniadaniowy. Wieczorem wybór menu i bufet sałatkowy.

Z

prysznic, WC, tel., TV sat., sejf, suszarka, lodówka, z balkonem. WLAN gratis. A1A: pokój 1-os. (ok. 14 m kw.). A2A: pokój 2-os. (ok. 16 m kw.).

S

menu bożonarodzeniowe i sylwestrowe w cenie.

W

nowa strefa wellness: sauna, łaźnia parowa, whirlpool, siłownia. Za opłatą: solarium i masaże.

R

muzyka na żywo 2 x tydzień.

O

ok. 1,30 EUR/dzień/os.

L

do 2 lat ok. 5 EUR/dzień (wymagane zgłoszenie).

P

w cenie.

Z

nie.

S

Gwarancja śniegu!Wyciąg: bezpośrednio przy hotelu połączenie z Sella RondaSkibus: ok. 100 mTrasa biegowa: ok. 1 kmSzkółka narciarska: ok. 500 mWypoż. sprzętu: ok. 800 mNarciarnia: w hotelu (suszarnia do butów)Skipass serwis

Z

1 dziecko (do 6 lat): pobyt gratis, (7-18 lat): zniżka procentowa.

K

4 gwiazdki.

W

Prosimy o zwrócenie uwagi na rodzaj zarezerwowanego przelotu. W zależności od linii lotniczej limity bagażu głównego mogą wynosić od 30 kg do 0 kg/osoba. (standardowo przy przelotach czarterowych wynoszą 20 kg/osoba).

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY