Hotel Touring

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

K

***

R

Pozza di Fassa

O

3-gwiazdkowy hotel Hotel Touring leży 2 km od centrum Pozza di Fassa.

Goście obiektu Hotel Touring mają dyspozycji wyposażone pokoje, w których znajdują się m.in. sejf w pokoju, telewizja kablowa oraz telewizja satelitarna,jak również garaż. WI-FI w częściach wspólnych hotelu jest dostępny.

W obiekcie Hotel Touring jest strefa wellness, a w niej m.in. bio sauna, sauna fińska oraz jacuzzi. Warto z niej skorzystać po aktywnym dniu.

W okolicy znajduje się 228 km tras narciarskich należących do stacji narciarskich w regionie Val di Fassa - Carezza. Najbliższy wyciąg znajduje się 900 metrów od obiektu.

W

Zakwaterowanie, ubezpieczenie KL i NNW. Składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.
Informację, jakie dodatkowe świadczenia zawarte są w cenie otrzymacie Państwo w trakcie procesu rezerwacji.

P

Taksa lokalna, 2 EUR za osobę i dzień

O

Centrum - 2 km.
Wyciągi - 936 m.

U

wysokie krzesło dla dziecka.

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY