Hotel Pian di Neve

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

K

****

M

Passo del Tonale

K

Włochy

C

Passo Tonale - czystej alpejskiej przyjemności szuka się tu na darmo. W zamian przybywają tutaj szaleńcy i miłośnicy sportów zimowych, gdyż położenie tej stale rozwijającej się miejscowości jest bliskie idealnemu. Zachwyt krajobrazem górskim Parku Adamello-Brenta przyprawi nie jednego narciarza o szybsze bicie serca. Dla "praktyków" którzy cenią sobie funkcjonalność urlop w Passo del Tonale to idealny wybór. Przeróżne możliwości aktywnego wypoczynku oferują centra sportów zimowych. Kuligi zaprzęgnięte psami Haskimi, przejażdżki bryczkami po śnieżnym puchu, czy też przejażdżki konne to tylko część programu. Kolejną atrakcją terenu Adamello to całoroczny teren narciarski lodowca Presena na 3000 m wysokości.Passo del Tonale dzięki swemu położeniu to wyśmienity punkt wyjściowy fanów wędrowania. Łączna liczba szlaków wędrownych to 50 km, gwarantuje niezapomniane widoki i przeżycia.

T

Karnet narciarski "Adamello Ski" gwarantuje dostęp do 100 km nartostrad i 30 wyciągów. Teren narciarski przeznaczony jest zarówno dla zaawansowanych, jak i początkujących narciarzy, dzięki czemu cieszy się dużym powodzeniem wśród turystów. Mierząca 3 km długości trasa "Paradiso" należy do najtrudniejszej w tym regionie przez co zachęca do wykazania swoich umiejętności nie jednego profesjonalisty. Czy to oświetlona trasa "Valena", czy też liczący 400 m długości snowpark czynią ten teren narciarski niezwykle urozmaiconym. Dodatkowo zapierający dech w piersiach widok na białe kolosy okalające dolinę powoduje za każdym razem nowe przeżycia białego szaleństwa. Kolejnym dużym plusem tego regionu jest możliwość jazdy nawet w miesiącach letnich. Lodowiec Presena zaprasza do 3 km zjazdu na wysokości 3000 m w promieniach słońca. Dodatkowym atutem będzie poszerzenie karnetu na region Superskirama.

G

Jeżeli na 5 dni przed rozpoczęciem wycieczki (dzień przyjazdu) z powodu braku śniegu wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet narciarski będą zamknięte, mogą Państwo bezpłatnie dokonać zmiany rezerwacji na inną naszą wycieczkę w tym samym terminie (o ile są jeszcze wolne miejsca; cena nowo wybranej oferty obowiązuje z dnia dokonania ówczesnej rezerwacji; gwarancja ważna jedynie dla wycieczek zaczynających się w terminach od 01.01. do 15.03.).
Aby móc skorzystać z gwarancji, prosimy o kontakt w wyznaczonym terminie (na 5 dni przed rozpoczęciem wyjazdu/pobytu, np. w poniedziałek, jeżeli impreza turystyczna rozpoczyna się w sobotę) drogą mailową na adres gwarancjasniegu-pl@snowtrex.com.

K

Oferty zawierające karnet narciarski w cenie oznaczone są znakiem "FREE SKI - SKIPASS W CENIE". Należy upewnić się przed dokonaniem rezerwacji, czy wybrali Państwo ofertę z karnetem w cenie. Obiekt nie jest dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

P

Nowoczesny 4-gwiazdkowy Hotel Pian di Neve znajduje się w spokojnej okolicy, ok. 200 m od centrum miejscowości Pian di Neve. Najbliższa stacja kolejki linowej w dolinie oddalona jest o ok. 100 m i kursuje na lodowiec na wysokość ok. 3016 m. Przy dobrych warunkach śniegowych możliwe jest dotarcie na nartach pod sam obiekt. Do wyciągów narciarskich po południowej stronie z kolejnymi trasami jest ok. 200 m.Hotel urządzony jest w stylu alpejskim i posiada recepcję, hol, Wi-Fi, windę, pokój wypoczynkowy i przytulny kącik wypoczynkowy, salę do występów teatralnych i muzycznych z programem rozrywkowym, restaurację z widokiem na panoramę, jak również bar. Poza tym odbywa się program animacyjny w języku włoskim, a dla młodszych gości przeznaczony jest miniclub. Strefa wellness (w cenie 1. wstęp, pozostałe za opłatą) obejmuje jacuzzi oraz saunę. Dla gości dostępne są bezpłatne miejsca parkingowe, a garaż można zarezerwować za opłatą.PokojeKomfortowe pokoje posiadają prysznic/WC i TV sat., jak również wspaniały widok na panoramę.WyżywienieZawarte w cenie wyżywienie HB obejmuje obfity bufet śniadaniowy, jak również bufet na kolację. Poza tym do dyspozycji gości jest wino stołowe oraz woda. Kolacja bożonarodzeniowa oraz sylwestrowa jest również zawarta w cenie.

S

Noclegi w wybranym terminieWyżywienie jak wybranoKorzystanie ze strefy wellness (1 x /pobyt)Menu bożonarodzeniowe i sylwestroweUdział w programie rozrywkowym (wg opisu)Klub dla dzieciMiejsca parkingowe (ograniczona dostępność)

O

Kolejne wejścia do strefy wellness: 10,- € /korzystanieŁóżeczko dla dziecka (na zapytanie): 10,- € /dzieńGaraż: 10,- € /dzień

P

Jeżeli do czasu Państwa przyjazdu zostanie wprowadzona opłata klimatyczna, należy uregulować ją na miejscu.Keycard: 5,- €

Z

Nie można przywieźć zwierząt domowych.

Z

Pokój 2-osob./dostawka prysznic/WC, HB - przy zakwaterowaniu wraz z 2 osobami płacącymi pełną cenę wycieczki, pozostali uczestnicy otrzymają:
2 do 7 lat 100%
8 do 15 lat 40%
od 16 lat 35%

P

2 do 7 lat 20%
8 do 15 lat 5%

P

2 do 7 lat 20%
8 do 15 lat 5%

W

Przy zakupie karnetu dla osoby dorosłej dziecko (urodzone po 30.11.2010) otrzyma na miejscu bezpłatną kartę na korzystanie z wyciągów w tym samym okresie (konieczność wylegitymowania się). W przypadku większej ilości dzieci niż osób dorosłych, należy na miejscu wykupić karnet dla dzieci. Dalsze informacje w kasie wyciągu.W pokojach wieloosobowych lub z dostawką przy niepełnym obłożeniu brak dodatkowych łóżek.

P

komfortowe pokoje z TV sat.

P

komfortowe pokoje z TV sat.

P

komfortowe pokoje z TV sat.

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY