Hotel Imperator

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

K

***

R

Madonna di Campiglio/Trydent/Włochy

A

terminy Free Ski, przestronne apartamenty, zniżki na karnety

P

na wysokości ok. 800 m n.p.m., w Carisolo, ok. 1 km od centrum Pinzolo w Dolinie Val Rendena we włoskim Trydencie.

W

do najbliższych wyciągów w Pinzolo ok. 800 m. Nowy wyciąg Puza dai Fo - Patascoss łączący Pinzolo z Madonną di Campiglio (łącznie ok. 150 km tras narciarskich - Pinzolo, Madonna di Campiglio, Folgarida Marilleva). Do renomowanej Madonny di Campiglio ok. 12 km. Przystanek skibusa (płatny) znajduje się ok. 100 m od obiektu.

W

bar, winda, sala TV, przechowalnia sprzętu narciarskiego, pralnia (płatna), parking (gratis). Obiekt posiada 3 piętra.

I

tak (WiFi, gratis, w wyznaczonych miejscach).

K

tak (Visa, Mastercard)

S

w terminach 17.01-27.02.2016 proponujemy (dodatkowo płatne) 6 dniowe szkolenia narciarskie grupowe dla dorosłych, młodzieży i dzieci od 4 lat. Fakultatywna dopłata przy rezerwacji. Szczegóły i ceny na stronie link - Szkolenia narciarskie - info.

A

(ok. 30 m2), składa się z sypialni z łóżkiem małżeńskim, pokoju dziennego z łóżkiem rozkładanym, aneksu kuchennego w pełni wyposażonego (naczynia, sztućce, kuchenka, lodówka). Łazienka z WC, TV, telefon oraz balkon.

A

(ok. 45 m2), składa się z dwóch sypialni (w każdej łóżko małżeńskie lub dwa łóżka pojedyncze), pokoju dziennego z rozkładanym łóżkiem, aneksu kuchennego w pełni wyposażonego (naczynia, sztućce, kuchenka, lodówka). Łazienka z WC, TV, telefon oraz balkon.

A

(ok. 50 m2), składa się z trzech sypialni (w każdej łóżko małżeńskie lub dwa łóżka pojedyncze), pokoju dziennego z aneksem kuchennym w pełni wyposażonym (naczynia, sztućce, kuchenka, lodówka). 2 Łazienki z WC, TV, telefon oraz balkon.

P

tak, małe (płatne 60 euro/tydz.).

K

***

S

7 noclegów (w terminie 19-25.03.16 - 6 noclegów), ubezpieczenie Signal Iduna - Bezpieczne Podróże (w tym rekreacyjne uprawianie narciarstwa zjazdowego, biegowego lub snowboardu na oznakowanych trasach zjazdowych) - KL, KR, NNW i bagażu, opieka włoskiego kontrahenta.

U

Zalecamy dodatkowe ubezpieczenie OC/SS (w tym sprzęt sportowy) Signal Iduna - 35 zł/os/pobyt.

D

dopłata za ubezpieczenie od kosztów rezygnacji 3%.

W

prąd, ogrzewanie, woda, bielizna pościelowa, ręczniki (1 zmiana/tydz.).

O

kaucja zwrotna 150 euro/apt.; końcowe sprzątanie 60 euro/bilo/tydz., 70 euro/trilo/tydz., 90 euro/quadrilo/tydz. (aneks kuchenny we własnym zakresie, śmieci należy wyrzucić); taksa klimatyczna ok. 1-1,5 euro/os./dzień.

Z

przyjazd w godz. 15.00-22.00 (Uwaga! Przyjazd po godz. 22.00 płatny 10 euro/os./każda godzina), wyjazd w godz. 06.00-09.30.

A

przejazd komfortowym autokarem (klimatyzacja, WC, bar, video), warunki przewozu, cennik, program i rozkład jazdy na stronie organizatora. Uwaga! 19.03.16 tylko dla pobytów 6 dniowych.

S

nie.

O

w terminach 05-19.12.15, 19-26.03.16, 02-09.04.16 karnet 6-dniowy Superskirama w cenie. W terminie 12-19.03.16 karnet 6-dniowy Madonna di Campiglio w cenie (Uwaga! Nie obejmuje on terenów narciarskich w Pinzolo); dopłata do karnetu Superskirama Adamello Brenta 165 zł/os. W terminie 19-25.03.16 karnet 5-dniowy Skiarea Campiglio Dolomiti di Brenta w cenie (obejmuje Madonna di Campiglio, Pinzolo, Marilleva, Folgarida, Pejo); dopłata do karnetu Superskirama Adamello Brenta 75 zł/os. Uwaga! Wszystkie karnety odbiera się w kasach w Madonna di Campiglio. Nie ma możliwości odbioru karnetów w kasach w Pinzolo.

U

Na podstawie Vouchera we wszystkich kasach w Madonnie di Campiglio zniżka 5% dla Klientów Otium na karnety typu Madonna di Campiglio lub Skiarea Campiglio Dolomiti di Brenta; Uwaga! Zniżka nie obowiązuje w kasach w Pinzolo.

G

do wszystkich rezerwacji - gratis. Promocja obowiązuje do odwołania.

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY