Hotel Bellavista

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

KATEGORIA

***

REGION

Włochy/TRYDENT-Madonna di Campiglio/Pinzolo (Skirama Dolomity)

Położenie

na wysokości ok. 800 m n.p.m., w Giustino, ok. 1 km od centrum Pinzolo w Dolinie Val Rendena, we włoskim Trydencie. Do najbliższych wyciągów narciarskich w Pinzolo ok. 1,2 km oraz ok. 15 km do centrum i wyciągów narciarskich w renomowanej Madonna di Campiglio. Uwaga! Nowy wyciąg Puza dai Fo - Patascoss łączący Pinzolo z Madonna di Campiglio (łącznie ok. 150 km tras narciarskich - Pinzolo, Madonna di Campiglio, Folgarida Marilleva). Przystanek skibusa (płatny) znajduje się ok. 200 m od obiektu. Hotel posiada 4 piętra.

Wyposażenie

recepcja, 2 windy, restauracja, tawerna, bar, sala TV, przechowalnia sprzętu narciarskiego, parking (gratis).

Internet

tak (WiFi, płatny).

Karty kredytowe

tak (Visa, Diners, Mastercard).

Sport i relaks

sala zabaw dla dzieci, miniclub dla dzieci 4-14 lat w języku włoskim i angielskim. Raz w tygodniu wyprawa z przewodnikiem na rakietach śnieżnych i apres ski (degustacja grzanego wina). Centrum Wellness Pineta" - ok. 500 m od hotelu (bus hotelowy gratis), dla Klientów Otium 20% zniżki/wejście oraz 10% zniżki na zabiegi kosmetyczne.

Pokoje (ok. 15-20 m2)

hotel dysponuje 69 dwuosobowymi pokojami z możliwością dwóch dostawek. Łazienka z WC, suszarka do włosów; telefon, TV-sat, sejf. Większość pokoi posiada balkon z widokiem na góry.

Wyżywienie

śniadania w formie bufetu i ciepłe kolacje podawane przez kelnera (wybór z 3 menu), napoje do kolacji dodatkowo płatne, popołudniowa przekąska.

Pieski

nie.

Kategoria lokalna

***.

Zniżki (na dostawkach) i dopłaty

dzieci do 1,9 lat - gratis, dzieci 2-6,9 lat: na 3-im łóżku - gratis, na 4-tym łóżku - 50% zniżki, dzieci 7-14,9 lat - 50% zniżki, od 15 lat - 10% zniżki. W terminach Free Ski: dzieci do 1,9 lat - gratis, dzieci 2-6,9 lat: na 3-im łóżku - gratis, na 4-tym łóżku - 460 zł zniżki, dzieci 7-14,9 lat - 460 zł zniżki, od 15 lat - 90 zł zniżki (na 3-im i 4-tym łóżku). Dopłata do pokoju jednoosobowego od 305 do 320 zł/tydz. Gwarancja niezmienności ceny - dopłata 2,5%. Dopłata za ubezpieczenie od kosztów rezygnacji 3%. Uwaga! Na podstawie Vouchera we wszystkich kasach w Madonnie di Campiglio zniżka 5% dla Klientów Otium na karnety "Madonna di Campiglio".

Kolacja Wigilijna

w cenie.

Kolacja Sylwestrowa

w cenie.

świadczenia

7 noclegów, wyżywienie 2 x dziennie wg opisu, ubezpieczenie Signal Iduna - Bezpieczne Podróże (w tym rekreacyjne uprawianie narciarstwa zjazdowego, biegowego lub snowboardu na oznakowanych trasach zjazdowych): KL, KR, NNW (trwały uszczerbek/śmierć) i bagażu, opieka włoskiego kontrahenta. Uwaga! Zalecamy dodatkowe ubezpieczenie SKI-OC/SS (w tym sprzęt sportowy) Signal Iduna - 35 zł/os/pobyt.

Oferta Free Ski - karnet w cenie

w terminach 30.11-21.12.13, 29.03-12.04.14, 6-dniowy karnet Superskirama Adamello Brenta; w terminie 22-29.03.14, 6-dniowy karnet Madonna di Campiglio w cenie (Uwaga! W dniu rezerwacji możliwość dopłaty do karnetu Superskirama Adamello Brenta - 160 zł/os.).

Zakwaterowanie

przyjazd - sobota od godz. 15.00, wyjazd - sobota do godz. 10.00.

Autokar

przejazd komfortowym autokarem (klimatyzacja, WC, bar, video), warunki przewozu, cennik, program i rozkład jazdy: otium.pl/index.php

Samolot i transfer

program, skrócone warunki przelotu, cennik i rozkład lotów:otium.pl/index.php

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY