Hotel OM - Pietralba

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

K

OBÓZ MŁODZIEŻOWY

R

VAL DI FIEMME/Dolomity-Włochy

R

Val di Fiemme to jeden z najpopularniejszych regionów narciarskich w Dolomitach. Znajduje się tutaj pięć doskonale przygotowanych stacji narciarskich: największa Latemar-Obereggen (najpiękniejsze w Górnej Adydze trasy narciarskie o długości 50 km), Alpe Cermis, Alpe Lusia, Passo Lavazze i Passo Rolle. Łączna długość tras w tej dolinie to ok. 100 km. Region stanowi część największego w Europie kompleksu narciarskiego Dolomity SUPERSKI, gdzie znajduje się 460 wyciągów i 1200 km tras narciarskich o wszystkich stopniach trudności.

P

w miejscowości Pietralba, tylko 25 min jazdy samochodem od rejonu narciarskiego Ski Center Latemar-Obereggen. W pobliżu przebiega trasa do narciarstwa biegowego. Pellegrino to nowoczesny budynek o standardzie hotelu** wybudowany w 2000 roku, Ostello oddalony jest o ok. 100 m i jest obiektem o podobnym standardzie jak Pellegrino.

W

Pellegrino - stołówka, bar, czytelnia, winda, sala telewizyjna. Ostello - stołówka, winda, duże patio.

P

Pellegrino - pokoje 2, 3, 4 - osobowe (w niektórych jedno łóżko piętrowe) z łazienką, prysznicem i WC, TV SAT. Większość pokoi na pierwszym piętrze posiada balkon. Ostello - pokoje 2, 3, 4, 5-osobowe (w niektórych jedno łóżko piętrowe) z łazienką, prysznicem i WC, TV SAT.

W

wyżywienie 3x dziennie (kuchnia polska): śniadanie, lunch pakiet na stok: bułka z wędliną, serem, ciastko lub baton, herbata do termosów; obiadokolacja

C

7 noclegów * wyżywienie 3x dziennie (kuchnia polska): śniadanie, lunch pakiet na stok: bułka z wędliną, serem, ciastko lub baton, herbata do termosów; obiadokolacja * transport autokarem klasy LUX * 1 wyjście na kryty basen w Cavalese, 2 x nocna jazda w Obereggen* opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogiczno-instruktorskiej * przewóz bagażu: 1 para nart lub snowboardu (w pokrowcu), torba na buty, 1 szt. bagażu głównego (max. 20 kg) * ubezpieczenie KL, NNW i bagaż.

C

obowiązkowej opłaty klimatycznej w wysokości 5 €/os dla osób powyżej 14 lat* 6-dniowy SKIPASS Fiemme/Obereggen - 160 EUR płatny obligatoryjnie w autokarze + 5 EUR/ depozyt zwrotny za karnet * ubezpieczenia OC (szkody na osobach trzecich / sprzęcie narciarskim) - cena 40 PLN.

U

trzeba zabrać ze sobą bieliznę pościelową, ręczniki, termos oraz KASK!!! Uczestnicy obozu muszą posiadać przynajmniej podstawowe umiejętności jazdy na nartach lub snowboardzie!!

R

Dzień 1 - wyjazd wg rozkładu jazdy. Przejazd przez Czechy i Austrię.
Dzień 2 - przyjazd do Pietralba około godz. 15, zakwaterowanie, obiadokolacja.
Dzień 3 do 8 - realizacja programu - doskonalenie jazdy na nartach pod opieką kadry pedagogiczno-instruktorskiej, białe szaleństwo na stokach Ski Centrum Latemar w Obereggen (4x), Ski Centrum Alpe Cermis w Cavalese (1x), Ski Centrum Alpe Lusia (1x), 1 x wyjście na basen/lodowisko w Cavalese, 2 x nocna jazda na nartach w Obereggen, dyskoteki, konkursy.
Dzień 9 - po śniadaniu wykwaterowanie, wyjazd do Polski około godz. 11.00.
Dzień 10 - powrót do Polski we wczesnych godzinach porannych.
struktorskiej, białe szaleństwo na stokach Ski Centrum Latemar w Obereggen (4x), Ski Centrum Alpe Cermis w Cavalese (1x), Ski Centrum Alpe Lusia (1x), 1 x wyjście na basen/lodowisko w Cavalese, 1 x nocna jazda na nartach w Obereggen, dyskoteki, konkursy.
Dzień 9 - po śniadaniu wykwaterowanie, wyjazd do Polski około godz. 11.00.
Dzień 10 - powrót do Polski we wczesnych godzinach porannych.

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY