Hotel Cristina

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Region

Włochy

Położenie

niedawno wybudowana rezydencja położona w miejscowości PERA DI FASSA. Wyciąg narciarski w regionie Catinaccio mieści się w odległości 250 m. W takiej samej odległości znajduje się szkółka narciarska Fraine. Dojazd do pozostałych rejonów narciarskich takich jak - Sellaronda, Carezza, Lusia - San Pellegrino i Marmolada zajmuje 10 minut jazdy.

Serwis

stałe łącze internetowe, przechowalnia sprzetu narciarskiego ze specjalną suszarką do butów narciarskich, prywatny parking samochodowy. Zakwaterowanie od godziny 15.30, wykwaterowanie do godziny 10.00.

Apartamenty

standardowo wyposażone apartamenty (TV SAT, sejf), z pełnym węzłem sanitarnym (łazienka z prysznicem, suszarka do włosów), apartamenty posiadają jeden lub dwa balkony. Aneks kuchenny w pełni wyposażony (zmywarka do naczyń, ceramiczna płytka kuchenna, piekarnik). Fotele w pokoju dziennym traktowane są jak dostawki. Typy apartamentów - BILO 2 -4 os.45 m2, pokój dzienny z aneksem kuchennym z 2 rozkładanymi fotelami, pokój 2 os., łazienka. BILO 3-5 os., 60 m2, pokój dzienny z aneksem kuchennym z 2 rozkładanymi fotelami, pokój 3 os. (łóżko małżeńskie i pojedyncze, łazienka. TRILO 4-6 os., 70 m2, pokój dzienny z aneksem kuchennym z 2 rozkładanymi fotelami, pokój 2 os. (ł.małżeńskie), pokój 2 os.(ł. pojedyncze), łazienka. QUADRILO 5-7 os., 100 m2, pokój dzienny z aneksem kuchennym z 2 rozkładanymi fotelami, 2 pokoje 2 os. (ł. małżeńskie), możliwość wstawienia łóżka pojedynczego, lub łóżeczka dla dzieci, pokój 1 os. z łóżkiem pojedynczym, łazienka. QUADRILO 7-9 os., 100 m2, pokój dzienny z aneksem kuchennym z 2 rozkładanymi fotelami, 2 pokoje 2 os. (ł. małżeńskie, możliwość wstawienia łóżka pojedynczego lub łóżeczka dla dzieci, pokój 3 os. os. (ł. małżeńskie i pojedyncze), łazienka.

Wyżywienie

we własnym zakresie.

Cena obejmuje

7 noclegów, zużycie prądu, wody, gazu, centralne ogrzewanie, parking, korzystanie z depozytu narciarskiego. Na życzenie Klienta istnieje możliwość nieodpłatnego skorzystania z łożeczka i krzesła dziecięcego. Obowiązkowe ubezpieczenie KL, NNW i bagaż w wys. 40 zł/os.

Cena nie obejmuje

obowiązkowego sprzątania końcowego w apartamentach BILO 2-4 osób 50 euro, w apart. BILO 3-5/TRILO 4-6 osób 60 euro, w apart. QUADRILO 5-7 osób 70 euro, w apart. QUADRILO 7-9 osób 80 euro (aneks kuchenny po stronie Klienta), opcjonalnego ubezpiecznia OC SKI w wys. 40 zł/os.

Dopłaty

pościel i ręczniki 13 euro/os./1 zmiana (na życzenie), korzystanie z internetu 12 euro/apart./tydzień.

ATUTY VOLARE

- doskonała lokalizacja blisko wyciągu
- cicha, malownicza okolica
- obok trasy biegowej Marcialonga
- zadbane, przestronne apartamenty

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY