Hotel Villa Rosella

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

KATEGORIA

***

REGION

Włochy/TRYDENT-Val di Fassa (Dolomity Superski)

Położenie

na wysokości ok. 1556 m n.p.m., w miejscowości Penia di Canazei, ok. 1 km od centrum Alba di Canazei, w Dolinie Val di Fassa, we włoskim Trydencie. Do najbliższych wyciągów Ciampac w Alba di Canazei ok. 200 m i ok. 2,5 km do gondolki Belvedere-Sella Ronda (Arabba/Val Gardena/Alta Badia) w Canazei. Przystanek skibusa (gratis) znajduje się ok. 50 m od obiektu. Hotel posiada 2 piętra.

Wyposażenie

recepcja, restauracja, bar, czytelnia, sala TV, pokój zabaw, przechowalnia sprzętu narciarskiego, parking (gratis), garaż (płatny ok. 10 EUR/dzień).

Internet

tak (WiFi, płatny ok. 2 EUR/godz.).

Karty kredytowe

tak (Visa, Mastercard).

Sport i relaks

centrum wellness (ok. 90 m2, wstęp 15 EUR/os./dzień): sauna, hydromasaż, łaźnia turecka, prysznic tropikalny, sala caldarium, fitness, stół do ping-ponga. Pokoje (ok. 18 m2): hotel dysponuje 26 dwuosobowymi pokojami z możliwością dostawki. Łazienka z WC, suszarka do włosów; telefon, sejf, TV-sat.

Wyżywienie

śniadania w formie bufetu i ciepłe kolacje podawane przez kelnera (wybór z menu), napoje do kolacji dodatkowo płatne.

Pieski

nie.

Kategoria lokalna

***. Zniżki (na dostawkach) i dopłaty: dziecko do 2,9 lat gratis (kołyska, na zapytanie), dzieci 3-11,9 lat - 50% zniżki, od 12 lat - 10% zniżki. W terminach Free Ski: dziecko do 2,9 lat gratis (kołyska, na zapytanie), dzieci 3-11,9 lat - 770 zł zniżki, od 12 lat - 150 zł zniżki. Dopłata do pokoju jednoosobowego 465 zł/tydz. Dopłata za ubezpieczenie od kosztów rezygnacji 3%.

Kolacja Wigilijna

w cenie.

Kolacja Sylwestrowa

w cenie. Obowiązkowa opłata na miejscu: taksa klimatyczna ok. 1 EUR/os./dzień.

Świadczenia

7 noclegów, wyżywienie 2 x dziennie wg opisu, ubezpieczenie Signal Iduna - Bezpieczne Podróże (w tym rekreacyjne uprawianie narciarstwa zjazdowego, biegowego lub snowboardu na oznakowanych trasach zjazdowych): KL, KR, NNW i bagażu, opieka włoskiego kontrahenta. Uwaga! Zalecamy dodatkowe ubezpieczenie SKI-OC/SS (w tym sprzęt sportowy) Signal Iduna - 35 zł/os/pobyt. Oferta Free Ski - karnet w cenie: w terminach 08-22.12.12 i 16.03-06.04.13, 6-dniowy karnet Val di Fassa w cenie. Uwaga! Istnieje możliwość dopłaty do 6-dniowego karnetu Superski Dolomiti w wysokości 140 zł/os. w dniu rezerwacji.

Zakwaterowanie

przyjazd - sobota od godz. 12.00, wyjazd - sobota do godz. 10.00.

Autokar

przejazd komfortowym autokarem (klimatyzacja, WC, bar, video), warunki przewozu, cennik, program i rozkład jazdy na www.otium.pl/index.php.

Samolot i transfer

nie.

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY