Hotel Tonale - Apartamenty

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Passo del Tonale to malutka narciarska wioska usytuowana na wysokości 1882 m. n.p.m., najwyżej położona stacja w Val di Sole. Niegdyś przebiegała tędy granica pomiędzy Austrią i Włochami, co upamiętnia malowniczy pomnik. Passo Tonale z pewnością nie można zaliczyć do malowniczych zakątków. Wjeżdżając do stacji widzimy skupisko budynków o różnorodnej architekturze usytuowanych po obydwu stronach biegnącej wzdłuż całej miejscowości drogi. Podobnie z wyciągami zainstalowanymi równolegle jeden obok drugiego. To pierwsze, raczej przygnębiające wrażenie nagle gdzieś znika jeśli odkryjemy narciarską naturę tego miejsca. Tonale to 61 km dobrze przygotowanych tras narciarskich otwartych od października do maja. Czarna trasa biegnąca z lodowca dela Paradiso to prawdziwe wyzwanie dla mistrzów nart, strome odcinki, liczne spady. Dodatkową zaletą stacji jest również bliskość wyciągów, do tras nie trzeba dojeżdżać skibusem.

ZAKWATEROWANIE

Apartamenty w pełni wyposażone, położone w spokojnej okolicy w bliskiej odległości od wyciągów od 100-550 metrów.
STUDIO 4 pokój dzienny z sofą 2os., łóżko piętrowe, aneks kuchenny, łazienka.
APARTAMENT 4 pokój dzienny z sofą 2os., sypialnia 2os., aneks kuchenny, łazienka.
APARTAMENT 6 pokój dzienny z sofą 2os., dwie sypialnie 2os., aneks kuchenny, łazienka.

CENA OBEJMUJE

CENA OBEJMUJE zakwaterowanie, ubezpieczenie KL/NNW.

CENA NIE OBEJMUJE

CENA NIE OBEJMUJE końcowe sprzątanie 50-55euro/apart., kaucji zwrotnej 100 euro/apart., opłaty klimatycznej ok. 1 euro/os./dzień, istnieje możliwość wynająć bielizny pościelowej 10 euro- należy zrobić wcześniej rezerwację.

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY