Hotel Pampeago Sport

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

K

***

R

Dolomity, Włochy

P

spokojne, na wys. ok.1750 m n.p.m. Do centrum Tesero ok. 6 km.

W

pomieszczenie klubowe z WLANem gratis, czytelnia, bar, tawerna, restauracja, restauracja samoobsługowa (11:30-14:45).

W

bufet śniadaniowy, wieczorem wybór 3-daniowego menu i bufet sałatkowy.

Z

wanna lub prysznic, WC, tel., TV sat., WLAN (za opłatą), sejf, suszarka. A1A: pokój 1-os. (ok. 14 m kw.). A2A: pokój 2-os. (ok. 18 m kw.). A2B: pokój 2-os. (ok. 19 m kw.), dodatkowo z łóżkiem piętrowym.

S

menu bożonarodzeniowe i sylwestrowe.

S

siłownia, tenis stołowy i piłkarzyki. Za opłatą: bilard.

W

kryty basen (ok. 12 x 7 m) z whirlpool i małym wodospadem, siłownia, sauna i łaźnia parowa. Za opłatą: solarium i masaże.

D

pokój zabaw. Mini klub (3-12 lat).

O

ok. 2,20 EUR/dzień/os. od 14 lat.

P

w cenie.

Z

bez opłaty.

S

Gwarancja śniegu!Wyciąg: ok. 50 m (Val di Fiemme/Obereggen)Zjazd na nartach możliwy pod obiekt (w zależności od warunków śniegowych)Skibus: przy hoteluSzkółka narciarska: ok. 50 mWypoż. sprzętu: ok. 50 mNarciarnia: w hotelu

D

5% zniżki na kilkudniowy skipass "Val di Fieme/Oberegen". Ok. 3 x na tydz. nocna jazda na nartach na "Cermis" i "Obereggen" w godz. 19:30-22:30 z karnetem kilkudniowym w cenie. 5% zniżki w wypoż. sprzętu.

Z

1-2 dzieci (do 4 lat): pobyt gratis, (5-18 lat): zniżka procentowa.

W

Prosimy o zwrócenie uwagi na rodzaj zarezerwowanego przelotu. W zależności od linii lotniczej limity bagażu głównego mogą wynosić od 30 kg do 0 kg/osoba. (standardowo przy przelotach czarterowych wynoszą 20 kg/osoba).

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY