Hotel Fortuna

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Włochy/Val di Sole

Jednym zdaniem

Wypoczynek w apartamencie, w pobliżu stoków Marilleva-Folgarida i dodatkowo w wyjątkowej cenie.

Położenie

Apartamenty położone w miejscowości Pellizano , w odległości ok. 1 km od stacji narciarskiej Marilleva/Folgarida oraz ok. 14 km od stacji narciarskiej Tonale/Presena.

Hotel

Apartamenty przestronne, w większości wykończone drewnem.Przystanek skibusa znajduje się w odległości od 100m-500m.

Pokoje

Wszystkie posiadają aneks kuchenny kompletnie wyposażony; TV, telefon, łazienkę z WC prysznicem/wanną.
Apartament BILO - dwupokojowy apartament dla 3-4 osób z wyposażonym aneksem kuchennym, składający się z pokoju dziennego z rozkładanym podwójnym tapczanem, sypialni z łożkiem małżeńskim.
Apartament TRILO - trzypokojowy apartament dla 4-5 osób z wyposażonym aneksem kuchennym, składający się z pokoju dziennego z kanapą, sypialni z łóżkiem małżeńskim i drugiej sypialni z łóżkiem piętrowym lub małżeńskim.

Do dyspozycji

Parking.

Po nartach

W Pelizzano znajduje sie kilka barów oraz sklepów.

Kuchnia

We własnym zakresie.

Program narciarski

Ze względu na położenie apartamentów w pobliżu wyciągów Marilleva 900 sugerujemy skupić się na połączonych wyciągach Marillevy, Folgaridy i Madonny di Campiglio. W zależności od wybranego karnetu narciarskiego istnieje możliwość realizacji następujących programów narciarskich: 6x Marilleva/Folgarida lub 4x Marilleva/Folgarida + 2x Madonna di Campiglio lub dowolny program w oparciu o karnet Superskirama.

Cena zawiera

7 noclegów (lub 6 w terminach oznaczonych (6)) * opiekę rezydenta * ubezpieczenie KL i NNW oraz ratownictwo górskie * karnet w oznaczonych terminach * podatek VAT.

Dopłaty opcjonalne

Transport autokarem lub samolotem wraz z transferami na lotnisko (samolot) * karnet poza oznaczonymi terminami * ubezpieczenie SKI * wypożyczenie pościeli i ręczników (12 EUR/os, płatne na miejscu)* sprzątanie końcowe 40 EUR/os( aneks kuchenny w zakresie klienta).

Cena nie zawiera

Transferów do wyciągów.Opłat obligatoryjnych, płatnych na miejscu w dniu przyjazdu: Opłata za zużycie mediów 75 EUR/apt, depozyt (kaucja zwrotna) 100 EUR/apt.

Uwaga

W terminie 6 noclegowym na nartach jeździmy 6 dni, wyjazd do Polski po nartach.

karnet w cenie w terminach 1-8.12; 8-15.12; 15-22.12

6x SuperSk w terminach od 12.01-16.03 i 23.03-29.03 6 x Marilleva/Folgar 16.03 -23.03 6x Marilleva/Folgarida + Madonna di Campiglio.

Najważniejsze cechy hotelu

Blisko stoków narciarskich
Przestronne apartamenty

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY