Hotel Sporthotel Obereggen

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

K

****

R

Dolomity, Włochy

P

bezpośrednio przy dolnej stacji regionu Latemar: Obereggen, Pampeago i Predazzo.

W

59 pokoi. Recepcja (sejf), hol z miejscami do siedzenia i kominkiem, bar. Eleganckie jadalnie i pomieszczenia ogólnodostępne, sklep sportowy, kiosk, sklep z pamiątkami, regionalna izba. Ogólnodostępny bar apres ski. Restauracja z tarasem słonecznym. 2 windy. WLAN gratis. Trawnik z leżakami.

W

śniadanie lub 2 posiłki. Bufet śniadaniowy, wieczorem wybór menu (4 dania) i bufet sałatkowy. W ciągu tygodnia wieczory włoskie, rybne, tyrolskie itp. Organiczne bio produkty, Dania bezglutenowe.

Z

wanna lub prysznic, WC, suszarka, tel., TV sat., WLAN, minibar i kącik wypoczynkowy. A2A: 2-os. (ok. 25 m kw.), od str. płn, od str. dziedzińca. A2B: pokój 2-os. (ok. 27 m kw.), z balkonem, od str. płd. A2C: junior suite z balkonem (ok. 37 m kw.), na dwóch poziomach. Pokój dzienny na parterze i sypialnia z podwójnym łóżkiem na mansardzie. A2D: pokój 2-os. de luxe (ok. 27 m kw.). A1K: pokój 1-os.

S

menu bożonarodzeniowe i sylwestrowe.

W

wstęp do obszernej strefy spa (3 piętra, ok. 600 m kw.) z krytym basenem (12,5 m x 8,50 m), sauną, łaźnią parową, kabiną podczerwieni, 2 x jacuzzi, siłownią i innymi. Za opłatą: solarium, zabiegi pielęgnacyjne i kosmetyczne.

D

pokój zabaw (ok. 165 m kw.). Animacje dla dzieci (od 3 lat, j. włoski) od niedzieli do piątku w godz. 13-22:00 ze wspólną kolacją. włoskim).

R

programy sportowe, m.in. pokazy szkółki narciarskiej w poniedziałki wieczorem (od Świąt Bożego Narodzenia), nocna jazda na sankach i nartach (3 x na tydz.)

O

ok. 2,10 EUR/dzień/os. od 14 lat.

P

bez opłaty, garaż ok. 5 EUR/noc (w miarę dostępności).

Z

na zapytanie ok. 15 EUR/noc.

S

Gwarancja śniegu!Wyciąg: przy hotelu (Latemar)Zjazd na nartach możliwy pod obiekt (w zależności od warunków śniegowych)Bezpośrednio przy stokuSzkółka narciarska: ok. 50 mWypoż. sprzętu: ok. 50 mNarciarnia: w hotelu

D

5% zniżki na kilkudniowy skipass Val di Fiemme/Obereggen. 1 x na tydzień Skisafari z przewodnikiem.

Z

1-2 dzieci (do 3 lat): pobyt gratis, (4-18 lat): zniżka kwotowa.

K

4 gwiazdki.

W

Prosimy o zwrócenie uwagi na rodzaj zarezerwowanego przelotu. W zależności od linii lotniczej limity bagażu głównego mogą wynosić od 30 kg do 0 kg/osoba. (standardowo przy przelotach czarterowych wynoszą 20 kg/osoba).

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY