Hotel Al Bivio

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

KATEGORIA

***

REGION

Włochy/TRYDENT-Ski Tour/Folgaria-Lavarone (Skirama Dolomity)

Położenie

na wysokości ok. 1070 m n.p.m., w miejscowości Nosellari, ok. 5 km od centrum Lavarone we włoskim Trydencie. Do najbliższych wyciągów narciarskich Bertoldi, wchodzących w skład Ski Tour dei Forti ok. 5 km, do wyciągów Ortesino ok. 7 km. Przystanek skibusa do wyciągów Bertoldi (gratis) znajduje się ok. 50 m od obiektu. Hotel posiada 3 piętra. Do centrum miejscowości i tras narciarskich Folgaria ok. 9 km. Wyposażenie: recepcja, winda, restauracja, bar, sala TV, parking (gratis).

Internet

nie.

Karty kredytowe

tak (Visa, Mastercard).

Sport i relaks

Bilard. Pokoje (ok. 15 m2): hotel dysponuje 25 dwuosobowymi pokojami z możliwością dwóch dostawek. Łazienka z WC, suszarka do włosów; TV-sat., sejf. Część pokoi posiada balkon.

Wyżywienie

śniadania w formie bufetu i ciepłe 3-daniowe kolacje podawane przez kelnera (wybór z menu), sałatki w formie bufetu, napoje dodatkowo płatne. Raz w tygodniu kolacja regionalna. Drink powitalny w cenie.

Pieski

tak (małe, gratis).

Kategoria lokalna

*** Zniżki (na dostawkach) i dopłaty: dzieci do 6,9 lat - gratis (kołyska gratis, na zapytanie), dzieci 7-14,9 lat - 50% zniżki, od 15 lat - 20% zniżki. W terminach Free Ski: dzieci do 6,9 lat - gratis, dzieci 7-14,9 lat - 400 zł zniżki, od 15 lat - 160 zł zniżki. Gwarancja niezmienności ceny - dopłata 2,5 %. Dopłata za ubezpieczenie od kosztów rezygnacji 3%. Uwaga! Na podstawie Vouchera w kasach w Folgarii, Lavarone-Bertoldi, Costa i Fondo Grande zniżka 10% dla Klientów Otium na karnety Ski Tour: Lavarone-Folgaria-Fiorentini.

Kolacja Wigilijna

w cenie.

Kolacja Sylwestrowa

płatna na miejscu EUR15 os.

Świadczenia

7 noclegów, wyżywienie 2 x dziennie wg opisu, ubezpieczenie Signal Iduna - Bezpieczne Podróże (w tym rekreacyjne uprawianie narciarstwa zjazdowego, biegowego lub snowboardu na oznakowanych trasach zjazdowych): KL, KR, NNW i bagażu, opieka włoskiego kontrahenta. Uwaga! Zalecamy dodatkowe ubezpieczenie SKI-OC/SS (w tym sprzęt sportowy) Signal Iduna - 35 zł/os/pobyt. Oferta Free Ski - karnet w cenie: w terminach 30.11-21.12.13, 04-11.01.14 i 08-22.03.14 karnet 6-dniowy Folgaria-Lavarone-Fiorentini w cenie.

Zakwaterowanie

przyjazd - sobota od godz. 14.00, wyjazd - sobota do godz. 10.00.

Autokar

przejazd komfortowym autokarem (klimatyzacja, WC, bar, video), warunki przewozu, cennik, program i rozkład jazdy: otium.pl/index.phpSamolot i transfer: nie

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY