Hotel Stefenine - Apartamenty

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

REGION

WŁOCHY/TRENTINO/MOLVENO

OPIS

Kompleks apartamentów Stefenine położony jest jedynie 200 metrów od jeziora Molveno. Wszystkie apartamenty wyposażone zostały w telewizor z dostępem do kanałów telewizji satelitarnej. Na terenie całego obiektu można korzystać z bezpłatnego bezprzewodowego dostępu do Internetu.
Z okien roztacza się widok na jezioro lub na Dolomity. Większość apartamentów w kompleksie Stefenine oferuje balkon, natomiast w każdym znajduje się kuchnia, część dzienna oraz łazienka z prysznicem. Do dyspozycji Gości są pralki na monety.
Region narciarski Paganella dzieli od kompleksu tylko 5 km. Autobusy dla narciarzy zatrzymują się 100 metrów od budynku. Dojazd z kompleksu do Trydentu zajmuje 45 minut.

Prezentowana oferta zawiera

zakwaterowanie z wybranym wyżywieniem, ubezpieczenie NNW, KL i SKI.

Cena zawiera

ogrzewanie, wodę, gaz, prąd, końcowe sprzątanie, pościel i ręczniki raz w tygodniu.

Do zapłaty na miejscu

kaucja 100euro/apartament.

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY