Hotel Panorama

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

K

***+

R

Włochy/Molveno

O

100 m.

P

20 m.

O

4 km.

O

3-gwiazdkowy Hotel Panorama położony jest w centrum Molveno, w odległości 10 minut jazdy od jeziora Molveno. Oferuje on w pełni wyposażone spa i wellness, a także wypożyczalnię rowerów.
Pokoje z widokiem na jezioro lub na Dolomity Brenta. Każdy z nich wyposażony jest w telewizor z płaskim ekranem i telewizją satelitarną, a goście mogą korzystać z bezpłatnego punktu internetowego w holu.
Restauracja specjalizuje się w kuchni włoskiej i trydenckiej.
Centrum odnowy biologicznej w hotelu Panorama obejmuje saunę, łaźnię turecką oraz w pełni wyposażone centrum fitness. Można wypocząć w umeblowanym ogrodzie.
Zimą hotel oferuje przechowalnię sprzętu narciarskiego. Wyciąg Molveno znajduje się w odległości 3-minutowego spaceru. Bezpłatny autobus dla narciarzy zatrzymuje się w pobliżu hoteku skąd zabiera narciarzy na stoki Paganella - Andalo oddalone około 3,5 km.

C

od 13:00 do 22:00 / do 10:00

O

Zakwaterowanie z wybranym wyżywieniem, ubezpieczenie NNW, KL i SKI.

O

przelot liniami low cost, bagaż podręczny, bagaż główny, przewóz sprzętu narciarskiego oraz pakiet zakwaterowanie, ubezpieczenie NNW, KL, CP i SKI,
transfer zbiorowy lotnisko-hotel-lotnisko.

R

55x40x20 cm i mały bagaż bez ograniczenia wagowego o wymiarach 35x20x20 cm, bagaż rejestrowany w wadze do 15kg/os,

W

56x45x25 cm, bagaż rejestrowany o wadze do 32kg/os,

N

55x40x23 cm, bagaż rejestrowany o wadze do 20kg/os

V

55x40x20 cm, bagaż rejestrowany o wadze do 23kg/os

E

55x40x20 cm, bagaż rejestrowany o wadze do 20kg/os

U

Bagaże rejestrowane muszą stanowić jeden pakunek, nie mogą być dzielone na kilka mniejszych i nie mogą być sumowane z bagażami podręcznymi.

S

narty/deska snowboardowa, buty i kijki muszą stanowic jeden pakunek i nie mogą byc przewożone w odzielnych torbach;waga do 20 kg.

U

Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji(3% wartości pobytu); dodatkowe ubezpieczenie medyczne; odwołanie lotu i opóźnienie lotu; ubezpieczenie bagażu;

W

Shuttle bus jest prywatnym transportem zbiorowym, dowożącym klientów do różnych hoteli,zatrzymuje się tylko w miejscach przystosowanych do postoju, jeśli przed obiektem nie ma takiego miejsca, shuttle bus zatrzyma się w najbliższym przystosowanym do tego miejscu. Istanieje możliwość dokonania upgradeu usługi w postaci zamiany na transfer indywidualny za dodatkową opłatą.

I

Cena zawiera przelot samolotem, który odbywa się liniami regularnymi Ryanair, Wizzair, Norwegian, Vueling i Easy Jet
III MILLENIUM T.O. świadczy jedynie usługę pośrednictwa dla klienta w zakupie biletów lotniczych;przelot odbywa się wg zasad przewoźnika za które III MILLENIUM T.O. nie ponosi odpowiedzialności.

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY