Hotel Faggio Rosso /Rio Masso

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

KATEGORIA

-

REGION

Włochy/TRYDENT-Paganella (Skirama Dolomity)

Położenie

na wysokości ok. 864 m n.p.m., ok. 500 m od centrum Molveno w Ski Paganella we włoskim Trydencie. Do najbliższych wyciągów w Andalo ok. 4 km. Przystanek skibusa (gratis) znajduje się ok. 300 m od obiektów. Apartamenty znajdują się w dwóch budynkach, oddalonych od siebie o ok. 100 m.

Wyposażenie

parking (gratis).

Internet

nie.

Karty kredytowe

tak (Visa, Mastercard). Apartament ?bilo" 4-osobowy (ok. 40 m2) składa się z sypialni z łóżkiem małżeńskim, pokoju dziennego z podwójnym rozkładanym łóżkiem, aneksu kuchennego w pełni wyposażonego (naczynia, sztućce, kuchenka, lodówka). Łazienka z WC; TV, balkon lub taras. Apartament ?trilo" 5-osobowy (ok. 60 m2) składa się z dwóch sypialni (z dwoma miejscami do spania w każdej), pokoju dziennego z kanapą, aneksu kuchennego w pełni wyposażonego (naczynia, sztućce, kuchenka, lodówka). Łazienka z WC, TV, balkon lub taras.

Pieski

nie.

Kategoria lokalna

brak.

Zniżki i dopłaty

możliwość wypożyczenia bielizny pościelowej ok. 6 EUR/os./zmianę lub obowiązkowa własna (śpiwory: nie), brak możliwości wypożyczenia ręczników (konieczne własne). Dopłata za ubezpieczenie od kosztów rezygnacji 3%. Obowiązkowe opłaty na miejscu: kaucja zwrotna 100 EUR/apt., końcowe sprzątanie 50 EUR/apt./tydz. (aneks kuchenny we własnym zakresie, śmieci należy wyrzucić).

Świadczenia

7 noclegów, ubezpieczenie Signal Iduna - Bezpieczne Podróże (w tym rekreacyjne uprawianie narciarstwa zjazdowego, biegowego lub snowboardu na oznakowanych trasach zjazdowych): KL, KR, NNW i bagażu, opieka włoskiego kontrahenta. Uwaga! Zalecamy dodatkowe ubezpieczenie SKI-OC/SS (w tym sprzęt sportowy) Signal Iduna - 35 zł/os/pobyt. Oferta Free Ski - karnet w cenie: w terminach 01-15.12.12 i 16-23.03.13 karnet 6-dniowy Paganella w cenie (w terminie 01-15.12.12 istnieje możliwość dopłaty do 6-dniowego karnetu Superskirama Adamello Brenta w wysokości 240 zł/os. w dniu rezerwacji). Cena za osobę w apartamencie. Uwaga! Wakat, opłata za każde wolne łóżko 370 zł.

Zakwaterowanie

przyjazd - sobota w godz. 15.00-19.00 (w przypadku opóźnienia konieczny telefon do recepcji, który jest podany na voucherze, nie gwarantujemy zakwaterowania w nocy. Uwaga! Przyjazd po godz. 19.00 - obowiązkowa opłata 50 EUR za apt.), wyjazd - sobota do godz. 10.00.

Autokar

nie.

Samolot i transfer

nie.

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY