Hotel Al Caminetto - Apartamenty

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

REGION

WŁOCHY/TRENTINO/MOLVENO

OPIS

Obiekt Residence Al Caminetto jest położony nad brzegiem jeziora Molveno, w odległości 300 metrów od wejścia do Parku Narodowego Adamello Brenta. Obiekt oddaje do dyspozycji Gości apartamenty z balkonem z widokiem na jezioro lub góry.
Obiekt Residence Al Caminetto znajduje się w odległości zaledwie 600 metrów od centrum miejscowości Molveno, obok przystanku autobusu dla narciarzy kursującego do oddalonych o 5 km stoków Andalo należących do obszaru narciarskiego Brenta-Paganella.
Do dyspozycji Gości jest bezpłatny parking w garażu. Mogą oni też korzystać ze zniżek w znajdującej się w odległości 100 metrów restauracji. W pomieszczeniach ogólnodostępnych można nieodpłatnie korzystać z bezprzewodowego dostępu do Internetu.
Apartamenty są urządzone w tradycyjnym stylu alpejskim i oferują telewizor z dostępem do kanałów platformy Sky oraz w pełni wyposażony aneks kuchenny.

Prezentowana oferta zawiera

zakwaterowanie z wybranym wyżywieniem, ubezpieczenie NNW, KL i SKI.

Cena zawiera

ogrzewanie, wodę, gaz, prąd, końcowe sprzątanie, pościel i ręczniki raz w tygodniu.

Do zapłaty na miejscu

kaucja 100euro/apartament.

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY