Hotel Posta & Sport

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

K

***

R

Madonna di Campiglio/Trentino/Włochy

A

w centrum Madonna di Campiglio, tylko 100 m do wyciągów, terminy free ski

P

na wysokości ok. 1600 m n.p.m., w samym centrum renomowanej Madonna di Campiglio we włoskim Trydencie (strefa ograniczonego ruchu samochodów i postoju), w dolinie Val Rendena z przepiękną panoramą Dolomitów di Brenta z dominującym szczytem Cima Grosté.

W

do najbliższych wyciągów Cinque Laghi ok. 100 m. Przystanek skibusa (płatny, 10 euro/tydz.) ok. 100 m od obiektu.

W

recepcja, przechowalnia sprzętu narciarskiego, parking (płatny ok. 35 euro/tydz, ok. 300 m od obiektu), garaż (płatny ok. 70 euro/tydz, ok. 300 m od obiektu), bar, restauracja.

I

tak (WiFi, gratis w wyznaczonych miejscach).

K

tak (Visa, Mastercard).

S

w terminach 17.01-27.02.2016 proponujemy (dodatkowo płatne) 6 dniowe szkolenia narciarskie grupowe dla dorosłych, młodzieży i dzieci od 4 lat. Fakultatywna dopłata przy rezerwacji. Szczegóły i ceny na stronie link - Szkolenia narciarskie - info.

A

(ok. 30-35 m2), składa się z sypialni z łóżkiem małżeńskim, pokoju dziennego z pojedynczą sofą wraz z aneksem kuchennym w pełni wyposażonym (naczynia, sztućce, kuchenka, lodówka). Łazienka z WC, suszarka do włosów, TV, telefon. Większość apartamentów z balkonem.

A

(ok. 35-40 m2), składa się z sypialni z łóżkiem małżeńskim, pokoju dziennego z dwiema sofami rozkładanymi wraz z aneksem kuchennym w pełni wyposażonym (naczynia, sztućce, kuchenka, lodówka). Łazienka z WC, suszarka do włosów, TV, telefon. Większość apartamentów z balkonem.

A

(ok. 55-65 m2), składa się z sypialni z łóżkiem małżeńskim, pokoju z łóżkiem piętrowym, pokoju dziennego z dwoma pojedynczymi sofami wraz z aneksem kuchennym w pełni wyposażonym (naczynia, sztućce, kuchenka, lodówka). Łazienka z WC, TV, suszarka do włosów, telefon. Większość apartamentów z balkonem.

P

nie.

K

***

S

7 noclegów (możliwość rezerwacji 6 noclegów w terminie 19-25.03.2016), ubezpieczenie Signal Iduna KL, NW, KR i bagażu, opieka włoskiego kontrahenta.

U

Zalecamy dodatkowe ubezpieczenie OC Signal Iduna ok. 35 zł/os./pobyt.

Z

dopłata za ubezpieczenie od kosztów rezygnacji 3%.

W

prąd, woda, ogrzewanie, bielizna pościelowa, ręczniki, sprzątanie i wymiana ręczników w trakcie pobytu.

O

kaucja zwrotna 200 euro/apt., sprzątanie końcowe 30 euro/apt./tydz. Taksa klimatyczna ok. 1-2,5 euro/os/tydz.

Z

przyjazd - od godz. 16.00 (w przypadku opóźnienia, konieczny telefon do recepcji, który jest podany na voucherze, nie gwarantujemy zakwaterowania w nocy), wyjazd - sobota do godz. 10.00.

A

przejazd komfortowym autokarem (klimatyzacja, WC, bar, video), warunki przewozu, cennik, program i rozkład jazdy na ostatniej stronie katalogu.

S

program, skrócone warunki przelotu, cennik i rozkład lotów na stronie organizatora.

O

w terminach 05-19.12.15, 19-26.03.16, 02-09.04.16 karnet 6-dniowy Superskirama w cenie. W terminie 12-19.03.16 karnet 6-dniowy Madonna di Campiglio w cenie (Uwaga! Nie obejmuje on terenów narciarskich w Pinzolo); dopłata do karnetu Superskirama Adamello Brenta 165 zł/os. W terminie 19-25.03.16 karnet 5-dniowy Skiarea Campiglio Dolomiti di Brenta w cenie (obejmuje Madonna di Campiglio, Pinzolo, Marilleva, Folgarida, Pejo); dopłata do karnetu Superskirama Adamello Brenta 75 zł/os. Uwaga! Wszystkie karnety odbiera się w kasach w Madonna di Campiglio. Nie ma możliwości odbioru karnetów w kasach w Pinzolo.

U

Na podstawie Vouchera we wszystkich kasach w Madonnie di Campiglio zniżka 5% dla Klientów Otium na karnety typu Madonna di Campiglio lub Skiarea Campiglio Dolomiti di Brenta; Uwaga! Zniżka nie obowiązuje w kasach w Pinzolo.

G

do wszystkich rezerwacji - gratis. Promocja obowiązuje do odwołania.

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY