Hotel Bertelli

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

K

****

R

Włochy

P

elegancki hotel usytuowany w centrum miejscowości MADONNA DI CAMPIGLIO. Odległość do wyciągu narciarskiego (do kolejki) ok. 10 m, do centrum ok. 200 m.

S

recepcja, restauracja, bar, winda, centrum wellness - basen, sauna, łaźnia turecka, hydromasaże (w cenie) oraz zabiegi kosmetyczne i solarium (płatne dodatkowo); pokój gier, sala telewizyjna, internet, szkółka narciarska/snowboardowa, przechowalnia sprzętu narciarskiego, garaż, parking.

P

49 pokoi komfortowo wyposażonych (TV SAT, mini bar, sejf, telefon, radio), z pełnym węzłem sanitarnym (łazienka z prysznicem, suszarka do włosów). Większość pokoi z balkonami. Typy pokoi - 2 osobowe z możliwością dostawki, na zapytanie pokoje 1 os. oraz pokoje typu SUITE.

W

śniadania w formie bufetu i obiadokolacje serwowane (wybór z menu).

C

7 noclegów, wyżywienie 2 x dziennie, garaż, Wi-Fi. Obowiązkowe ubezpieczenie KL, NNW i bagaż w wys.40 zł/os

C

napoi do obiadokolacji, opcjonalnego ubezpieczenia OC SKI w wys. 40 zł/os.

Z

przy 2 osobach pełnopłatnych na 3 i 4 łóżku (dostawce) dzieci 0-3 gratis, 3-12 lat 20%, powyżej 12 lat na 3 łóżku 10%, na 4 łóżku 20%

D

do pokoju 1 os. 20%, do pokoju typu SUITE 30%, do pokoju typu Superior 10%, pokój 2 os. dla 1 osoby - dopłata w wysokości 50%. Możliwość wykupienia pełnego wyżywienia 28 euro/os./dzień.

U

kolacja sylwestrowa dodatkowo płatna w wys. 135 euro/os. (fakultatywna)

A

- komfortowy, elegancki hotel
- polecamy wszystkim miłośnikom nart
- wellness

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY