Hotel Olympic Royal

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Kategoria

****

Region

Włochy

Położenie

elegancki hotel usytuowany w cichym i słonecznym miejscu w miejscowości GIUSTINO, niedaleko Pinzolo. Odległość do wyciągu narciarskiego ok. 800 m, do Pinzolo ok. 1,5 km.

Serwis

bar, restauracja, czytelnia, dostęp do internetu, centrum odnowy biologicznej - basen, sauna, siłownia; wypożyczalnia sprzętu narciarskiego, garaż (płatny), parking.

Pokoje

komfortowo wyposażone pokoje (TV, telefon) z pełnym węzłem sanitarnym (łazienka z prysznicem, suszarka do włosów). Większość pokoi posiada balkon. Typy pokoi - 2 os., niektóre z możliwością dodatkowego 3 lub 4 łóżka.

Wyżywienie

śniadania w formie bufetu, obiadokolacje serwowane (wybór z menu, bufet sałatkowy). Raz w tygodniu uroczysta kolacja regionalna. Istnieje możliwość wykupienia pełnego wyżywienia.

Cena obejmuje

7 noclegów, wyżywienie 2 x dziennie, korzystanie z centrum odnowy biologicznej - basenu, sauny, siłowni; uroczysta kolacja. Obowiązkowe ubezpieczenie KL, NNW i bagaż w wys. 40 zł/os. Karnet 6 dniowy Superskirama.

Cena nie obejmuje

napoi do obiadokolacji, opcjonalnego ubezpieczenia OC SKI w wys. 40 zł/os.

Zniżki

przy dwóch osobach pełnopłatnych na 3 i 4 łóżku (dostawce) dzieci 0-3 lat gratis, 3-12 lat 50%, powyżej 12 lat na 3 łóżku 10%, na 4 łóżku 20%

Dopłaty

do pokoju 1 os. 400zł.

Uwaga

zakwaterowanie od godziny 14.00, wykwaterowanie do godziny 11.00

Nasza opinia

hotel o wysokim standardzie poelcany Klientom ceniącym sobie aktywny wypoczynek na nartach oraz pełny relaks w centrum odnowy biologicznej.

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY