Hotel Union

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Kategoria

**

Region

Włochy

Położenie

4 piętrowy obiekt usytuowany w słonecznym miejscu w miejscowości FOLGARIDA w regionie VAL DI SOLE. Hotel znajduje się na wysokości 1300 m n.p.m. przy wyciągach narciarskich (gondola Belvedere), które łączą stoki narciarskie Marilleva-Folgarida-Madonna di Campiglio.

Serwis

bar, restauracja, sala telewizyjna, tawerna, winda, garaż obligatoryjny (płatny na miejscu 35 Euro za miejsce), animacje, basen.

Pokoje

90 pokoi 1, 2, 3, 4 os. z łazienkami, telefonem, TV, sejfem, duża część posiada balkony.

Wyżywienie

śniadania w formie bufetu, obiadokolacje serwowane, bufet sałatkowy. Możliwość wykupienia opcji z pełnym wyżywieniem (50 euro/os.).

Cena obejmuje

7 noclegów, wyżywienie 2 x dziennie, w terminach 01.12-22.12.2012 oraz 06.04-13.04.2013 karnet 6 dniowy SUPERSKIRAMA, W terminie 16.03-23.03.2013 karnet 6 dniowy Folgarida, Marilleva. Obowiązkowe ubezpieczenie KL, NNW i bagaż w wys.40 zł/os.

Cena nie obejmuje

napoi do obiadokolacji, opcjonalnego ubezpieczenia OC SKI w wys. 40 zł/os, obligatoryjnej opłaty za garaż 35 euro/tydzień.

Zniżki

przy dwóch osobach pełnopłatnych na 3 i 4 łóżku dzieci 0-8 lat gratis.

Dopłaty

do pokoju 1 os. 20%. Przy dwóch osobach pełnopłatnych na 3 i 4 łóżku dzieci 8-16 lat 1850zł.

Atuty obiektu

- doskonała lokalizacja
- dobra kuchnia
- basen

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY