Hotel Selva

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Kategoria

***

Region

TRENTINO/WŁOCHY

Położenie

na wysokości 1300 m, w spokojnym miejscu, ok. 7 km od Dimaro i ok. 9 km od Madonny di Campiglio.

Hotel

wybudowany w stylu alpejskim, prowadzony rodzinnie, do dyspozycji gości: recepcja, winda, bar, restauracja, przestronny salonik wypoczynkowy z kominkiem i fotelami, dyskoteka. 1 miejsce postojowe obok hotelu w cenie. Garaż podziemny za opłatą (ok. 9 €/dzień, wymagane zgłoszenie przy rezerwacji). Prosimy nie przywozić zwierząt domowych.

Karty kredytowe

Visa, Mastercard. 55 pokoi.

Lokalna kategoria

3 gwiazdki.

Pokoje

przestronne i komfortowe, wygodnie urządzone. DZX1: pokoje z telefonem, biurkiem, TV sat., sejfem (w cenie), podwójnym łóżkiem, prysznicem, WC, suszarką; wykładzina dywanowa. FZX1: pokoje 2-osobowe z dodatkowym piętrowym łóżkiem dla dzieci (1 pomieszczenie).

Wyżywienie

2 posiłki dziennie. Urozmaicony bufet śniadaniowy. Wieczorem 3-daniowa kolacja, bufet z sałatkami. Zdrowa kuchnia, dania regionalne i międzynarodowe. Raz w tygodniu uroczysta kolacja.

Wellness

w cenie: basen (ok. 80 m²), mała strefa odnowy biologicznej z sauną fińską, łaźnią turecką, jacuzzi, pomieszczeniem relaksacyjnym. Za opłatą: solarium.

Rozrywka

w cenie: raz w tygodniu muzyka na żywo i tańce. Za opłatą: bilard.

Dla dzieci

w cenie: miniklub dla dzieci od 4 do 12 lat w języku włoskim (6 razy w tygodniu, z wyjątkiem niedziel, od 21.12.do 13.04.). 1 łóżeczko dziecięce w cenie (prosimy zgłaszać przy rezerwacji).

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY