Hotel Panorama

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

R

Włochy

P

nowe, nowoczesne apartamenty, usytuowane przy stoku narciarskim FALCADE, który łączy trasy narciarskie San Pellegrino z trasami w Moenie. Apartamenty położone są na wys. 1550 m, w spokojnym miejscu, ok. 4 km od centrum miasteczka Falcade.

S

na parterze rezydencji duży salon z barem, sala śniadaniowa, centrum odnowy biologicznej - sauna, biosauna; przechowalnia sprzętu narciarskiego z ogrzewaniem do butów narciarskich, automatyczna pralnia. Internet płatny dodatkowo.

A

standardowo wyposażone apartamenty (TV, telefon, sejf), z pełnym węzłem sanitarnym (łazienka z prysznicem, suszarka do włosów), aneks kuchenny w pełni wyposażony( piekarnik elektryczny). Typy apartamentów - MONO 2 os. - pokój dzienny z aneksem kuchennym z rozkładaną sofą 2 os., łazienka. Istnieje możliwość zamówienia dodatkowo płatnej dostawki dla 3 osoby. BILO 4 os. - pokój dzienny z aneksem kuchennym z rozkładaną sofą 2 os., pokój z łóżkiem małżeńskim lub dwoma pojedynczymi, łazienka z prysznicem lub wanną. TRILO 6 os. - pokój dzienny z aneksem kuchennym zrozkładaną sofą 2 os., 2 pokoje z łóżkiem małżeńskim lub dwoma pojedynczymi, łazienka z prysznicem lub wanną.

W

we własnym zakresie. Istnieje możliwość wykupienia śniadań (na wcześniejsze zgłoszenie). W pobliżu obiektu znajduje się restauracja w Hotelu Dolomiti oraz restauracja Capanna na Passo Valles, gdzie goście Panoramy mają zniżkę 10 %.

C

7 noclegów, zużycie prądu, wody, gazu, sprzątanie końcowe (oprócz aneksu kuchennego- we własnym zakresie lub potrącenie 50 euro z kaucji), pościel, ręczniki, obowiązkowe ubezpieczenie KL, NNW, bagaż w wys. 40 zł/os.

C

obowiązkowej kaucji zwrotnej w wys. 100 euro/apartament, kaucji zwrotnej za kartę magnetyczną do apartamentu 5 euro, opcjonalnego ubezpieczenia OC SKI w wys. 40 zł/os. taksy klimatycznej.

D

wstęp do centrum odnowy biologicznej 10 euro/dzień.

U

w apartamentach obowiązkowa segregacja śmieci (w przeciwnym razie zostanie potrącona z kaucji kwota w wysokości 50 euro).

A

- odnowiony obiekt
- świetne położenie na stoku narciarskim
- wellness

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY