Hotel Arcobaleno

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

K

***

M

Fai della Paganella

K

Włochy

C

Już w minionych stuleciach Fai della Paganella była ulubionym miejscem spotkań w regionie Paganella. Na początku XIX wieku pojawili się pierwsi pionierzy narciarstwa by odkryć piękno stoków okolicy. Nowoczesne armatki śnieżne oraz wyciągi sprawiają, że teren narciarski w regionie Paganella spełnia oczekiwania najbardziej wymagających miłośników sportu zimowego.Malownicze krajobrazy prowincji Trentino można także podziwiać wędrując szlakami górskimi, bądź udając się w przejażdżkę skuterem śnieżnym. Fai della Paganella leżąca na słonecznym płaskowyżu zaczaruje Państwa z pewnością spokojem i pięknem krajobrazów.

T

Z karnetem narciarskim "Paganella" mają Państwo do dyspozycji 35 km nartostrad i 14 wyciągów, na wysokości od 1.030 do 2.125. Z Andalo i sąsiedniej miejscowości Fai della Paganella można szybko i wygodnie dotrzeć do terenu narciarskiego. Przeważają nartostrady o średnim i łatwym poziomie zaawansowania, prowadzące przez malownicze, świerkowe lasy.Na legendarnej nartostradzie "3-Tre", gdzie odbywają się mistrzostwa świata w sportach zimowych, wyszaleć mogą się także zaawansowani. Można zmierzyć się z mistrzami, jak np. Zeno Col?, którzy w roku 1950 zapisał się tu w historii sportu zimowego. Do wyboru jest także najdłuższa trasa zjazdowa, mierząca 5,2 km, położona na wysokości 1.095 m. Malownicze są także inne regiony do jazdy w głębokim śniegu, które mają swój początek na szczycie Paganella. Dla boarderów nie lada gratką będą elementy typu slides, funbox i kicker w snowparku. Również najmłodsi mogą wykazać się swoimi umiejętnościami i korzystać z "czarodziejskiego dywanu", a także stoku do ćwiczeń. W ofercie jest również przedszkole narciarskie.. Karnet "Kombi 5+1" obowiązuje 5 dni na wszystkich stokach terenu narciarskiego Paganella oraz 1 dzień na innym terenie narciarskim regionu Skirama, np. Folgarida-Marilleva, Madonna di Campiglio, Pinzolo, Passo Tonale, Pejo, Monte Bondone lub Folgaria.

G

Jeżeli na 10 dni przed rozpoczęciem wycieczki (dzień przyjazdu) z powodu braku śniegu liczba działających wyciągów, na które obowiązuje wykupiony karnet narciarski będzie mniejsza niż 40 %, mogą Państwo bezpłatnie dokonać zmiany rezerwacji na inną naszą wycieczkę w tym samym terminie (o ile są jeszcze wolne miejsca; cena nowo wybranej oferty obowiązuje z dnia dokonania ówczesnej rezerwacji; gwarancja ważna jedynie dla wycieczek zaczynających się w termiach od 29.12.14 do 14.03.15 oraz od 28.12.15 do 13.03.16 włącznie). Aby móc skorzystać z gwarancji, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy w wyznaczonym terminie (na 10 dni przed rozpoczęciem wyjazdu/pobytu, np. w środę, jeżeli impreza turystyczna rozpoczyna się w sobotę).

U

Podczas procesu rezerwacji uzyskają Państwo informację, jakie świadczenia zawarte są w cenie .

P

Rodzinnie prowadzony, przytulny 3-gwiazdkowy Hotel Arcobaleno położony jest ok. 500 m od centrum miejscowości Fai della Paganella, region narciarski oddalony jest również o ok. 500 m. Do wyposażenia tego malowniczo położonego hotelu należy recepcja, lobby, winda, Wi-Fi (w cenie), kącik internetowy (w cenie), pokój śniadaniowy, jadalnia, restauracja, bar, kawiarnia, przechowalnia sprzętu narciarskiego, pokój TV, czytelnia oraz ogród zimowy. Bezpłatnie do dyspozycji gości dostępna jest strefa wellness z sauną, sauną fińską oraz pokojem wypoczynkowym. Za dodatkową opłatą można skorzystać z solarium. Bezpłatne miejsca parkingowe oraz dodatkowo płatne garaże do dyspozycji gości.PokojeWygodne pokoje posiadają prysznic/WC, telefon, radio, TV kabl. i sat., sejf (w cenie), suszarkę do włosów oraz balkon lub taras.WyżywienieZawarte w cenie wyżywienie HB zawiera śniadanie oraz obiadokolację z przystawkami, daniem głównym oraz owocami lub deserem.

S

Noclegi w wybranym terminieWyżywienie jak wybranoKorzystanie ze strefy wellness (wg opisu)Kącik internetowySejf (w pokoju)Miejsca parkingowe (ograniczona dostępność)

O

SolariumGaraż

P

Obiad z okazji świąt Bożego Narodzenia (24.12.)Obiad sylwestrowyJeżeli w czasie Państwa pobytu zostanie wprowadzona opłata klimatyczna, należy ją uiścić na miejscu.

Z

Pokój 2-osob. prysznic/WC, HB - wszyscy uczestnicy otrzymują następujące zniżki:
do skończonych 7 lat 40%
8 do 15 lat 10%

P

do skończonych 2 lat 100%
3 do 7 lat 50%
8 do 14 lat 30%
od 15 lat 15%

P

do skończonych 2 lat 100%
3 do 7 lat 50%
8 do 14 lat 30%
od 15 lat 15%

W

Korzystanie ze strefy wellness od 16. roku życia.

P

przytulne pokoje z TV sat.balkon

P

przytulne pokoje z TV sat.balkon

P

przytulne pokoje z TV sat.balkon

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY