Hotel Serena

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

***
Włochy/Val di Sole

Jednym zdaniem

Niewielka odległość do stacji narciarskiej gwarantuje świetne warunki uprawiania narciarstwa, a wieczorne rozrywki czekają w miasteczku lub nieodległej Comezzadurze.

Położenie

hotel położony w Dimaro, zaledwie 3 km od Commezzadury, skąd gondola wywozi narciarzy w sam środek stacji narciarskiej Marilleva-Folgarida, połączonej także z Madonną di Campiglio (17 km), 27 km od terenów narciarskich Adamello Ski (Passo Tonale).

Hotel

rodzinnie prowadzony hotel, z 50 pokojami, to świetna baza wypadowa na stoki regionu Val di Sole. Oficjalny standard 3*.

Pokoje

2-, 3-, 4-osobowe praktycznie urządzone, w każdym pokoju znajduje się; łazienka z prysznicem, telefon, TV sat, balkon.

Do dyspozycji

sala telewizyjna, salka konferencyjna, restauracja, bar, narciarnia, parking.

Po nartach

w Dimaro znajdują się liczne zabytki, restauracje, kawiarnie, bary. Można się również wybrać na kręgle do Monclassico lub na dyskotekę w Commezzadurze.

Kuchnia

Śniadania - bufet szwedzki, obiadokolacje 4-daniowe- bufet sałatkowo-przystawkowy, pierwsze i drugie danie (wybór spośród kilku wariantów), deser. Kuchnia włoska i międzynarodowa.

Program narciarski

program narciarski realizowany jest autokarem wg schematu: 6x Marilleva/Folgarida, oraz dodatkowo 2x Madonna di Campiglio (niezbędny karnet Marilleva + 2xMadonna di Campiglio) lub 1x Tonale (na podstawie karnetu Super Skirama). Istnieje również możliwość realizacji alternatywnych programów narciarskich w oparciu o karnet Super Skirama (bez ograniczeń wszystkie ośrodki Val di Sole i Tonale).

Cena zawiera

7 noclegów (lub 6 w terminach oznaczonych (6)) * śniadania i obiadokolacje * opiekę rezydenta * ubezpieczenie KL i NNW oraz ratownictwo górskie * karnet w oznaczonych terminach * podatek VAT.

Dopłaty opcjonalne

transport autokarem lub samolotem wraz z transferami na lotnisko (samolot) oraz transferami do wyciągów wg programu narciarskiego * transfery na stoki dla dojazdu własnego wg programu narciarskiego * karnet poza oznaczonymi terminami * ubezpieczenie SKI.

Cena nie zawiera

napojów do obiadokolacji.

Uwaga

w terminie 6 noclegowym na nartach jeździmy 6 dni, wyjazd do Polski po nartach

karnet w cenie w terminach 1-8/12; 8-15/12; 15-22/12

6x SuperSkw terminie 16-23/03: 6x Marilleva/Folgarida + Madonna di Campiglio

Najważniejsze cechy hotelu

Dobra cena
W miasteczku
Nieopodal wyciągów

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY