Hotel Garni Val Meledrio

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

KATEGORIA

***

REGION

Włochy/TRYDENT-Val di Sole (Skirama Dolomity)

Położenie

na wysokości ok. 776 m n.p.m. w centrum Dimaro, w popularnym regionie Val di Sole we włoskim Trydencie. Do gondolki Daolasa, która jest połączona wyciągami i trasami narciarskimi z: Marilleva 1400-Folgarida-Madonna di Campiglio, ok. 3 km. Przystanek skibusa (gratis) ok. 50 m od obiektu. Hotel posiada 3 piętra i jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych.

Wyposażenie

recepcja, winda, sala śniadaniowa, bar, sala TV, przechowalnia sprzętu narciarskiego, parking (gratis), garaż (płatny ok. 3 EUR/dzień.).

Internet

tak (punkt internetowy, gratis).

Karty kredytowe

tak (Visa, MasterCard).

Pokoje

(ok. 20 m2), hotel dysponuje 15 dwuosobowymi pokojami z możliwością dwóch dostawek. Łazienka z WC, suszarka do włosów; telefon, sejf, TV-sat. Część pokoi posiada balkon. Pokoje z dostawkami - na zapytanie.

Wyżywienie

śniadania w formie bufetu i ciepłe kolacje podawane przez kelnera. Uwaga! Kolacje podawane są w Hotelu Dolomiti, oddalonym ok. 50 m od obiektu; napoje do kolacji dodatkowo płatne.

Pieski

tak (na zapytanie, gratis).

Kategoria lokalna

*** Zniżki (na dostawkach) i dopłaty: dzieci do 6,9 lat - gratis (kołyska płatna ok. 50 EUR/tydz., na zapytanie), dzieci 7-14,9 lat - 45% zniżki, od 15 lat - 5% zniżki. Uwaga! W terminach Free Ski: dzieci do 6,9 lat - gratis (kołyska płatna 50 EUR/tydz., na zapytanie), dzieci 7-14,9 lat - 510 zł zniżki, od 15 lat - 100 zł zniżki. Dopłata do pokoju jednoosobowego 440 zł/tydz. Dopłata za ubezpieczenie od kosztów rezygnacji 3%.

Kolacja Wigilijna

w cenie.

Kolacja Sylwestrowa

obowiązkowo płatna na miejscu 45 EUR/os. (w Hotelu Dolomiti ok. 50 m od obiektu).

Świadczenia

7 noclegów, wyżywienie 2 x dziennie wg opisu, ubezpieczenie Signal Iduna KL, NW, KR i bagażu, opieka włoskiego kontrahenta. Uwaga! Zalecamy dodatkowe ubezpieczenie SKI - OC Signal Iduna ok. 35 zł/os./6 dni. Oferta Free Ski - karnet w cenie: w terminach 10-24.12.11 oraz 24-31.03.12 6-dniowy karnet Superskirama Adamello Brenta w cenie.

Zakwaterowanie

przyjazd - sobota od godz. 14.30, wyjazd - sobota do godz. 10.00.

Autokar

przejazd komfortowym autokarem (klimatyzacja, WC, bar, video), warunki przewozu, cennik, program i rozkład jazdy: www.otium.pl/index.php.

Samolot i transfer

program, skrócone warunki przelotu, cennik i rozkład lotów: www.otium.pl/index.php

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY