Hotel Dolomiti

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

K

***

R

Dolomity, Włochy

P

centralne w Dimaro. W bezpośrednim sąsiedztwie bary, restauracje i sklepy.

W

rodzinny hotel z 21 pokojami, WLAN gratis i TV-sat., restauracja, bar/kawiarnia, winda.

W

śniadanie w formie bufetu lub 2 posiłki, wieczorem 3-daniowy wybór menu z bufetem sałatkowym. 1 x na tydzień kolacja z potrawami regionalnymi (5-daniowe menu)

Z

komfortowe pokoje z prysznicem, WC, suszarką do włosów, tel., TV-sat. WLAN gratis, sejf i balkon. A2A: pokój 2-os. (ok. 20 m kw.). A2F: pokój 4-os. (ok. 28 m kw.) z łóżkiem piętrowym. A2S: pokój 2-os. (ok. 14 m kw.), wariant ekonomiczny.

S

menu świąteczne i sylwestrowe w cenie.

W

nowowybudowane od 2018 roku: sauna, łaźnia, jacuzzi dla 10 osób i pokój relaksacyjny.

O

ok. 1,50 EUR/dzień/os. od 13 lat.

L

do 2 lat ok. 10 EUR/dzień. Maks. liczba os. nie może zostać przekroczona.

P

w cenie, maks. 1 miejsce/ap. w cenie (tylko na zapytanie).

Z

ok. 5 EUR/dzień, tylko na zapytanie.

S

Gwarancja śniegu!Wyciąg: 2,5 km "Daolasa" do ośrodka narciarskiego Folgarida/Marilleva z połaczeniem do Madonna di Compiglio i Pinzolo.Skibus: publiczny (gratis) 20mWypoż. sprzętu: ok. 200 m 10% zniżki dla gości hoteluNarciarnia: w hotelu

D

zniżki na skipass dla dorosłych i młodzieży: "Folgarida/Marilleva", "Folgarida/Marilleva/Pejo z 2-dniowym Skiarea" lub "Campiglio Dolomiti Brenta": ok. 5% (oprócz 28.12-4.01), ok. 10% zniżki w terminie 21.12-27.12, 4.01-18.01 i 14.03-21.03, ok. 15% w terminie 21.03-28.03. Zniżki na skipassy dostępne są w punkcie sprzedaży (kasie).

Z

1-2 dzieci (2-18 lat): zniżka procentowa.

W

Prosimy o zwrócenie uwagi na rodzaj zarezerwowanego przelotu. W zależności od linii lotniczej limity bagażu głównego mogą wynosić od 30 kg do 0 kg/osoba. (standardowo przy przelotach czarterowych wynoszą 20 kg/osoba).

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY