Hotel Residence

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

KATEGORIA

***

REGION

Włochy/TRYDENT-Val di Sole (Skirama Dolomity)

Położenie

na wysokości ok. 1000 m n.p.m. ok. 300 m od centrum Cogolo di Pejo w Val di Sole we włoskim Trydencie. Do wyciągów w Pejo ok. 3 km, które połączone są z nową kolejką Pejo 3000. Do gondoli Marilleva 900, połączonej z trasami narciarskimi Marilleva 1400-Madonna di Campiglio ok. 10 km oraz ok. 25 km do Tonale. Przystanek skibusa (gratis) znajduje się ok. 300 m od obiektu. Apartamenty znajdują się w 3 budynkach.

Wyposażenie

przechowalnia sprzętu narciarskiego, parking (gratis).

Internet

tak (WiFi w wyznaczonych miejscach, gratis).

Karty kredytowe

nie.

Sport i relaks

w Pejo znajduje się centrum Spa Pejo Terme (płatne).
Apartament bilo" 4-osobowy (ok. 40 m2) składa się z sypialni z dwoma miejscami do spania, pokoju dziennego z podwójnym rozkładanym łóżkiem i aneksu kuchennego w pełni wyposażonego (naczynia, sztućce, kuchenka, lodówka). Łazienka z WC, TV i balkon.
Apartament trilo" 6-osobowy (ok. 55 m2) składa się z dwóch sypialni (w jednej łóżko małżeńskie, w drugiej dwa łóżka pojedyncze), pokoju dziennego z podwójnym rozkładanym łóżkiem i aneksu kuchennego w pełni wyposażonego (naczynia, sztućce, kuchenka, lodówka). Łazienka z WC, TV i balkon.

Pieski

na zapytanie (płatne ok. 30 EUR/tydz.).

Kategoria lokalna

***.

Zniżki

Na podstawie Voucheru, we wszystkich kasach Folgarida/Marilleva zniżka 5% dla Klientów Otium na 6-dniowe karnety typu: "Folgarida-Marilleva", "FM + Pejo", "FM, Pejo + 2 dni Ski Area" oraz "Ski Area - FM, Madonna, Pinzolo" - ok. 150 km połączonych tras.

Dopłaty

możliwość wypożyczenia bielizny pościelowej i ręczników 10 EUR/os. Gwarancja niezmienności ceny - dopłata 2,5%. Dopłata za ubezpieczenie od kosztów rezygnacji 3%.

W cenie

prąd, woda, ogrzewanie, końcowe sprzątanie (aneks kuchenny we własnym zakresie, śmieci należy wyrzucić).

Obowiązkowa opłata na miejscu

kaucja zwrotna 100 EUR/apt.

Świadczenia

7 noclegów, ubezpieczenie Signal Iduna - Bezpieczne Podróże (w tym rekreacyjne uprawianie narciarstwa zjazdowego, biegowego lub snowboardu na oznakowanych trasach zjazdowych): KL, KR, NNW i bagażu, opieka włoskiego kontrahenta. Uwaga! Zalecamy dodatkowe ubezpieczenie SKI-OC/SS (w tym sprzęt sportowy) Signal Iduna - 35 zł/os/pobyt.

Oferta Free Ski - karnet w cenie

w terminach 07-21.12.13, 6-dniowy karnet Superskirama Adamello Brenta w cenie; terminach 21-28.12.13, 04-18.01.14, 08-29.03.14, 6-dniowy karnet Folgarida-Marilleva w cenie (Uwaga! Przy rezerwacji istnieje możliwość dopłaty do karnetu Superskirama Adamello Brenta: 270 zł/os. dla terminów 21-28.12.2013, 04-18.01.2014, 08-22.03.2014 i 200 zł/os. dla terminu 22-29.03.2014). Cena od osoby w apartamencie.

Zakwaterowanie

przyjazd - sobota w godz. 14.00 (w przypadku opóźnienia, konieczny telefon do recepcji, który jest podany na voucherze, nie gwarantujemy zakwaterowania w nocy), wyjazd - sobota do godz. 10.00.

Autokar

przejazd komfortowym autokarem (klimatyzacja, WC, bar, video), warunki przewozu, cennik, program i rozkład jazdy: www.otium.pl/index.php

Samolot i transfer

program, skrócone warunki przelotu, cennik i rozkład lotów: www.otium.pl/index.php

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY