Hotel Biancaneve

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Kategoria

***

Region

TRENTINO/WŁOCHY

Położenie

kilka minut od centrum miasteczka, przy oświetlonym wyciągu. 100 m od Strefy Animacji.

Hotel

tradycyjny, w stylu górskim. Restauracja, bar, sala kominkowa, taras, winda, narciarnia, bezpłatny parking, duży ogród. Skibus 50 m. Garaż 8 €/dzień. Można zabrać małe zwierzę – 10 €/dzień.

Karty kredytowe

Visa, Mastercard. Internet dostępny w strefach wspólnych.

Pokoje

2-, 3-os. (22 m²) i pokoje rodzinne (2 pomieszczenia 2-os. – 2 łóżka małżeńskie lub łóżko małżeńskie i piętrowe – 28-34 m²). Wszystkie posiadają łazienkę z prysznicem i suszarką, TV sat., sejf.

Wyżywienie

2 posiłki dziennie. Bufet śniadaniowy, 3-daniowa obiadokolacja.

Wellness

w cenie: nowe centrum odnowy biologicznej: sauna, łaźnia turecka, prysznic doznań, sala relaksu. Za opłatą: zabiegi kosmetyczne i masaże.

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY