Hotel Ski Safari Val di Sole - Genziana

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Jednym zdaniem

Skorzystaj z bliskości wysokogórskich stoków Pejo i co drugi dzień poznawaj inną stację Doliny Słońca dzięki karnetowi 3+3 w super cenie.

Ramowy program imprezy

Dzień 1-2
wyjazd z Polski: godziny wieczorne zgodnie z rozkładem jazdy na www.wygodatravel.pl; przyjazd do regionu Val di Sole, zakwaterowanie w wybranym hotelu (patrz strony 79-80).Dzień 3
Narty w Pejo, niewielkiej stacji połozonej na wysokości do 3000 m n.p.m., dysponujacej znakomitymi, długimi trasami zjazdowymi i szybkimi, nowoczesnymi wyciągami.Dzień 4
Wyjazd na narty do stacji Marilleva/Folgarida - glównego ośrodka doliny wchodzącego w skład połączonego obszaru o nazwie Skiarea.Dzień 5
Wyjazd do Madonny di Campiglio, najbardziej snobistycznego kurortu tej cześci Alp połączonego ze znanej z doskonałych czerwonych tras stacji Pinzolo. Niezwykłe widoki na Dolomiti Brenta.Dzień 6 
Jazda w Pejo. Proponujemy zjazd z wysokości 3000 mdo 1400 m trasą "Variante dei Monti".
Dzień 7 
Wyjazd na narty do stacji Tonale-Ponte di Legno-Temu. Do dyspozycji stoki na lodowcu Presena oraz wybór tras o każdym stopniu trudnosci.
Dzień 8 
Na zakończenie - dzień w pobliskim Pejo.
Dzień 9-10 
Po śniadaniu wykwaterowanie, po południu wyjazd w kierunku Polski. Przyjazd w godzinach porannych.* Program ramowy, kolejność realizacji punktów programu jest ustalana na miejscu. Dojazd do stacji Pejo realizujemy bezpłatnym skibusem.

Zakwaterowanie

w zadbanym, klimatycznym 3-gwiazdkowym  hotelu-chalet, polecany przede wszystkim osobom lubiącym małe, rodzinne obiekty.Więcej informacji można znaleźć na stronie hotelu.

Do dyspozycji

bar, narciarnia ogrzewana, parking, winda, Wi-Fi w hallu, sejf na recepcji.

Po nartach

w Celledizzo znajduje się duży supermarket oraz snack bar z automatami do gier i bilardem, znajdujący się ok.150 m od hotelu.

Kuchnia

śniadania - bufet szwedzki, obiadokolacje 2-daniowe; bufet sałatkowy, pierwsze i drugie danie (wybór spośród minimum dwóch wariantów), deser.

Program narciarski

nazwa:
Ski Safari  Val di Sole
 
dzień
stacja
tras (km)
najniższy punkt/najwyższy
inne ( z czego znane)
3,6,8
Pejo
16
1400-3000
naż 1600 metrów różnicy wzniesień
4
Marilleva/Folgarida62
900-2179
główne osrodki Val di Sole 
5
Madonna di Campiglio-Pinzolo
90
1524-2444
prestiżowa stacja narciarska 
7
Tonale-Ponte di Legno-Temu
100
1257-3069
narty na lodowcu Presena

Cena zawiera

przejazd autokarem * zakwaterowanie wg  oferty * śniadania i obiadokolacje * opiekę rezydenta * ubezpieczenie KL i NNW oraz ratownictwo górskie * karnet * transfery na stoki wg ramowego programu wyjazdu * podatek VAT.

Dopłaty opcjonalne

ubezpieczenie SKI.

Dopłaty obligatoryjne

opłata klimatyczna (płatna na miejscu) 1,6 /os/dzień dla osób powyżej 14 roku życia.

Cena nie zawiera

napojów do obiadokolacji.

Karnet w cenie

W terminach 6.12-13.12; 13.12-20.12; 14.03-21.03; 21.03-28.03; 28.03-03.04 wliczony jest karnet 6 x Superskirama.
W terminach 10.01-14.03 wliczony jest karnet Combi 3+3 (3 * Pejo, 3 * Superskirama).

Stacje narciarskie

Pejo
Marilleva/Folgarida/Madonna d.Campiglio
Tonale/Temu/Ponte di Legno

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY