Hotel Latemar

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

K

***

R

Val di Fiemme/Trydent/Włochy

A

wino i woda do kolacji w cenie, promocja Early Booking -3%, basen

P

na wysokości ok. 900 m n.p.m., ok. 400 m od centrum Castello - Molina di Fiemme w Dolinie Val di Fiemme, we włoskim Trydencie

W

do najbliższych wyciągów narciarskich Alpe Cermis w Cavalese ok. 4 km, do Ski Center Latemar w Pampeago ok. 15 km. Przystanek skibusa (płatny) znajduje się ok. 400 m od obiektu.

W

recepcja, restauracja, bar, winda, sala TV, taras słoneczny, przechowalnia sprzętu narciarskiego, parking (gratis, ograniczona liczba miejsc). Hotel posiada 3 piętra.

I

tak (WiFi w wyznaczonych miejscach, gratis).

K

tak (Visa, Mastercard).

S

strefa wellness (gratis) - basen, sauna, sala fitness;

S

w terminach 17.01-27.02.2016 proponujemy (dodatkowo płatne) 6 dniowe szkolenia narciarskie grupowe dla dorosłych, młodzieży i dzieci od 4 lat. Fakultatywna dopłata przy rezerwacji. Szczegóły i ceny na stronie link - Szkolenia narciarskie - info.

P

(ok. 16-18 m2), hotel dysponuje 32 dwuosobowymi pokojami z możliwością jednej lub dwóch dostawek. Łazienka z WC; TV-sat, telefon., sejf. Część pokoi posiada balkon.

W

śniadania w formie bufetu oraz 3-daniowe ciepłe kolacje podawane przez kelnera (wybór z menu), bufet sałatkowy. Uwaga! 1/4 l wina i 1/2 l wody do kolacji w cenie.

P

tak, małe (płatne, 15 euro/tydz.).

K

***

S

7 noclegów (w terminie 19-25.03.16 - 6 noclegów), wyżywienie 2 x dziennie wg opisu, ubezpieczenie Signal Iduna - Bezpieczne Podróże (w tym rekreacyjne uprawianie narciarstwa zjazdowego, biegowego lub snowboardu na oznakowanych trasach zjazdowych) - KL, KR, NNW i bagażu, opieka włoskiego kontrahenta.

U

Zalecamy dodatkowe ubezpieczenie OC/SS (w tym sprzęt sportowy) Signal Iduna - 35 zł/os./pobyt.

O

taksa klimatyczna ok. 2 euro/os./dzień.

Z

przyjazd - sobota od godz. 12.00, wyjazd - sobota do godz. 10.00.

A

przejazd komfortowym autokarem (klimatyzacja, WC, bar, video), warunki przewozu, cennik, program i rozkład jazdy na stronie organizatora. Uwaga! 19.03.16 - tylko dla pobytów 6-dniowych.

S

program, skrócone warunki przelotu, cennik i rozkład lotów na stronie organizatora.

Z

dzieci do 6,9 lat - gratis, dzieci 7-14,9 lat - 50% zniżki, od 15 lat -10%. Dopłata do pokoju jednoosobowego (na zapytanie) od 420 zł/tydz. do 435 zł/tydz. w zależności od terminu. Dopłata za ubezpieczenie od kosztów rezygnacji 3%.

O

nie.

U

W terminie 19.03-26.03.16 zniżka do 20% na zakup 6-dniowego karnetu Val di Fiemme lub Superski Dolomiti. Fakultatywna dopłata na osobę przy rezerwacji. W terminie 19.03-25.03.16 istnieje możliwość zakupu karnetu 5-dniowego.

U

W pozostałych terminach na podstawie Vouchera w kasach Alpe Cermis Cavalese, Ski Center Latemar, Predazzo, Pampeago, Obereggen, Bellamonte zniżka 5% dla Klientów Otium na zakup karnetów Fiemme-Obereggen.

P

Oferta Early Booking - zniżka 3% na rezerwacje potwierdzone do 30.11.2015. Ceny w systemie uwzględniają promocje.

G

do wszystkich rezerwacji - gratis. Promocja obowiązuje do odwołania.

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY