Hotel Holidays Dolomiti Resort

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

K

***

R

Włochy

P

apartamenty usytuowane w miejscowości CARISOLO/PINZOLO, w samym sercu parku przyrodniczego Adamello Brenta, przy wejściu do Val di Genova. Odległośc do centrum Carisolo ok.150 m, do Madonna di Campiglio ok. 10 km. Przystanek Skibus Pinzolo/ Campiglio w odległości 100m. Wyciąg Doss del Sabion w odległości 900 m. Restauracje i pizzerie zaledwie 50 m. od obiektu.

S

przechowalnia sprzętu narciarskiego, garaż, niewielkie zwierzęta są akceptowane.

A

16 standardowo wyposażonych apartamentów (TV SAT LCD, telefon, sejf) z pełnym węzłem sanitarnym (łazienka z prysznicem, suszarka do włosów). Apartamenty urządzone są w górskim stylu, z parkietem. Typy apartamentów - TRILO 4 os., TRILO 5 os., TRILO 6 os. Apartamenty składają się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym z rozkładaną sofą 2 os., 2 pokoi 2 osobowych, 2 łazienek. Apartamenty znajdujące się na parterze posiadają widok na ogród, apartamenty na 2 i 3 piętrze posiadają duży, słoneczny balkon.

W

we własnym zakresie.

C

5/7 noclegów, zużycie prądu, wody, gazu, ogrzewanie, pościel i ręczniki zmiana 1 raz w tygodniu, przechowalnia sprzętu narciarskiego, garaż, sprzątanie końcowe (aneks kuchenny po stronie Klienta, w przypadku braku porządku pobierane będzie z kaucji 50 euro). Obowiązkowe ubezpieczenie KL, NNW i bagaż w wys. 40 zł/os.

C

obowiązkowej kaucji zwrotnej w wys.150 euro/apartament, opcjonalnego ubezpieczenia OC SKI w wys. 40 zł/os. Taksy klimatycznej płatnej na miejscu.

D

łóżeczko dziecięce 84 euro/tydzień (dzieci od 0-2 lat, pościel i posiłki w cenie), niewielkie zwierzęta domowe 35 euro/tydzień (na wcześniejsze zgłoszenie).

U

Zakwaterowanie 15.00-18.30, wykwaterowanie 8.30-10.00.

I

6 dniowy "Skiarea Campiglio Dolomiti di Brenta" od 220 euro/os. obejmuje trasy - Folgarida Marilleva, Madonna di Campiglio, Pinzolo; 6 dniowy Superskirama Adamello Brenta od 230 euro/os. obejmuje trasy - Folgarida Marilleva, Madonna di Campiglio, Pinzolo, Passo del Tonale, Pejo, Monte Bondone, Paganella, Folgaria-Lavarone.

A

- eleganckie apartamenty
- polecamy rodzinom z dziećmi
- spokojna okolica parku przyrodniczego

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY