Hotel Piancastello

Opis hotelu

K

***

R

Włochy/ Andalo

O

450 m.

P

50 m.

O

400 m.

O

Hotel Piancastello jest 500 metrów od centrum miasta Andalo i 300 metrów od najbliższych stoków w ośrodku narciarskim Paganella. W hotelu znajduje się restauracja serwująca dania kuchni regionalnej z Trentino. Goście mogą podziwiać widoki na Dolomity z ogrodu, lub zrelaksować się przy kominku w salonie. Przestronne pokoje wyposażone są w drewniane meble. Ich wyposażenie obejmuje telewizor i łazienkę z suszarką do włosów i zestawem kosmetyków. Większość posiada również balkon. Piancastello Hotel znajduje się 20 km od autostrady A22 Brennero oraz 35 minut jazdy od Trydentu. Zapewnia on bezpłatny parking na miejscu.

C

od 11:30 do 20:00 / od 06:30 do 11:00

O

Zakwaterowanie z wybranym wyżywieniem, ubezpieczenie NNW, KL i SKI.

O

przelot liniami low cost, bagaż podręczny, bagaż główny, przewóz sprzętu narciarskiego oraz pakiet zakwaterowanie, ubezpieczenie NNW, KL, CP i SKI, transfer zbiorowy lotnisko-hotel-lotnisko.

S

R

55x40x20 cm i mały bagaż bez ograniczenia wagowego o wymiarach 35x20x20 cm, bagaż rejestrowany w wadze do 15kg/os,

W

56x45x25 cm, bagaż rejestrowany o wadze do 32kg/os,

N

55x40x23 cm, bagaż rejestrowany o wadze do 20kg/os

V

55x40x20 cm, bagaż rejestrowany o wadze do 23kg/os

E

55x40x20 cm, bagaż rejestrowany o wadze do 20kg/os

U

Bagaże rejestrowane muszą stanowić jeden pakunek, nie mogą być dzielone na kilka mniejszych i nie mogą być sumowane z bagażami podręcznymi.

S

narty/deska snowboardowa, buty i kijki muszą stanowic jeden pakunek i nie mogą byc przewożone w odzielnych torbach;waga do 20 kg.

U

Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji(3% wartości pobytu); dodatkowe ubezpieczenie medyczne; odwołanie lotu i opóźnienie lotu; ubezpieczenie bagażu;

W

Shuttle bus jest prywatnym transportem zbiorowym, dowożącym klientów do różnych hoteli,zatrzymuje się tylko w miejscach przystosowanych do postoju, jeśli przed obiektem nie ma takiego miejsca, shuttle bus zatrzyma się w najbliższym przystosowanym do tego miejscu. Istanieje możliwość dokonania upgrade'u usługi w postaci zamiany na transfer indywidualny za dodatkową opłatą.

I

Cena zawiera przelot samolotem, który odbywa się liniami regularnymi Ryanair, Wizzair, Norwegian, Vueling i Easy Jet III MILLENIUM T.O. świadczy jedynie usługę pośrednictwa dla klienta w zakupie biletów lotniczych;przelot odbywa się wg zasad przewoźnika za które III MILLENIUM T.O. nie ponosi odpowiedzialności.

Hotel w ofertach organizatorów

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY