Hotel Langeshof

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Kategoria

***

Region

ANTERIVO/Val di Fiemme

POłOżENIE

Hotel położony jest w Anterivo, w centrum Parku Monte Corno, w południowym Tyrolu jest to idealna baza wypadowa do spacerów i wycieczek w cudowny świat Dolomitów. Stoki - 12 km do Alpe Cermis - Val di Fiemme-Obereggen.

WYPOSAżENIE

do dyspozycji gości - recepcja, pokój dzienny z kuchenką, bar, sala TV, sauna, prywatny odkryty parking, narciarnia. Hotel dysponuje również salą gier
dla dzieci, a na każdym piętrze znajduje się aneks kuchenny. Dla dzieci - łóżeczka, krzesełka, stół do przewijania niemowląt, wózki.

POKOJE

pokoje 2-osobowe (z możliwością 1 lub 2 dostawek ) są przestronne, wygodne i dobrze urządzone, wyposażone w łazienkę, telefon, TV-kolor, część pokoi z balkonem.

WYżYWIENIE

2x dziennie, śniadanie w formie bufetu, obiadokolacje- wybór z menu oraz bufet sałatkowy.

CENA ZAWIERA

7 noclegów, wyżywienie, ubezpieczenie (NW,KL, ratownictwo górskie, bagaż), 6-dniowy karnet narciarski Fiemme-Oberregen.

UWAGI

napoje do posiłków płatne dodatkowo, korzystanie z sauny ( 6 euro/os . płatne na miejscu). Zakwaterowanie od godziny 14.00-20.00, wykwaterowanie do godziny 10.00, dopłata do pokoju jednoosobowego 450 pln

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY