Hotel Alba

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

P

Hotel położony w centrum miejscowości Alba di Canazei, otoczony przez wspaniałe krajobrazy Dolomitów, zaledwie 700 m od wyciągu Alba Ciampac łączącego nas z Pozza di Fassa (rozległy obszar narciarski Buffaure-Ciampac) oraz wyciągu na Col dei Rossi będącego częścią słynnej Sella Ronda. Nowa kolejka linowa uruchomiana z Alby w poprzednim sezonie to najszybsze połączenie z grupą Sella.

H

Całkowicie odrestaurowany, przytulny hotel, w typowym alpejskim stylu, znany ze szczególnej gościnności gospodarzy, do tego perfekcyjnie ulokowany z zapleczem wellness. Oficjalny standard Hotelu ***S.

P

standard: 2  osobowe, ok. 16  m2 w każdym znajduje się łazienka  z prysznicem lub wanną, suszarka do włosów, telefon, TV sat, sejf, Wi-Fi, mini lodówka, balkon. Niektóre pokoje z łóżkiem z baldachimem.
rodzinny: 2-4 osobowe, około 20-22 m2, z łóżkiem małżeńskim oraz sofą, łazienka z wanną lub prysznicem (i suszarką do włosów, a także płaszczami kąpielowymi oraz pantoflami do wellness centre), TV-sat, telefonem, sejfem, balkonem a także małą lodówką.

D

centrum wellness: sauna, jacuzzi, łaźnia turecka, prysznice aromatyczne, solarium, masaże (odpłatnie); altanka, tenis stołowy,  ogród z widokiem na jezioro, restauracja, Wi-Fi.

P

Alba di Canazei to jedna z części Canazei, położona ok. 2 km od centrum miasta,  Canazei (1460 m n.p.m.) stanowi tętniący życiem ośrodek sportów zimowych i jednocześnie najczęściej odwiedzaną miejscowość Val di Fassa. Oferuje swoim turystom mnóstwo restauracji z typową włoską kuchnią, wiele sklepów z lokalnymi pamiątkami oraz aprés ski po nartach.

K

śniadania w formie bufetu szwedzkiego, obiadokolacje serwowane. Kuchnia tyrolska, włoska i międzynarodowa

P

ze względu na położenie hotelu, sugerujemy nabycie karnetu Dolomiti Superski, który pozwala na korzystanie bez ograniczeń z wyciągów Val di Fassa, Val Gardena, Alta Badia, Marmolada/Arabba.

R

Ramowy program imprez samolotowych: Dzień 1: zbiórka na lotnisku na 2 godz. przed wylotem. Przylot, transfer do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja. Dzień 2-7: białe szaleństwo. Dzień 8: śniadanie, wykwaterowanie, transfer na lotnisko, wylot do Polski. Sprawdź rozkład lotów.
Ramowy program imprez autokarowych:
Program klasyczny 7-noclegowy: Dzień 1: wyjazd zgodnie z rozkładem jazdy, przejazd przez Czechy i Austrię. Dzień 2: przyjazd do Włoch, zakwaterowanie, obiadokolacja. Dzień 3-8: białe szaleństwo. Dzień 9: śniadanie, wykwaterowanie, wyjazd do Polski, przejazd przez Włochy i Austrię. Dzień 10: przejazd przez Czechy, przyjazd do Polski w godzinach wczesno-porannych.
Ramowy program imprez z dojazdem własnym:
Program klasyczny 7-noclegowy: Dzień 1: przyjazd, zakwaterowanie od godz. 14:00, obiadokolacja. Dzień 2-7: białe szaleństwo. Dzień 8: śniadanie, wykwaterowanie do godz. 10:00.

C

zakwaterowanie wg wybranej oferty * śniadania i obiadokolacje * opiekę rezydenta * ubezpieczenie KL i NNW z włączeniem sportów zimowych i chorób przewlekłych * transport do hotelu wg wybranej oferty (dotyczy oferty autokarowej i samolotowej) * korzystanie z centrum wellness * podatek VAT.

C

napojów do obiadokolacji *odpłatności za masaże i zabiegi kosmetyczne * karnetu narciarskiego

D

ubezpieczenie rozszerzone (koszty leczenia 30 000 ) * ubezpieczenie SKI OC.

D

opłata klimatyczna , płatna na miejscu 1 Eur/os./dzień ( dla osób powyżej 14 lat).

N

Nowość
Idealana lokalizacja
Centrum wellnes

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY