Opis hotelu

KATEGORIA

Appartamenti

REGION

Włochy / Toskania/ Principina Mare

Odległość od centrum

od 200m do 700m.

Odległość od morza

od 400m do 1,2km.

Położenie

apartamenty wchodza w skład wielu kompleksów rezydencjalnych położonych w Principina Mare i otoczonych sosnowym lasem; 10 km od Puli i zaledwie kilka minut jazdy samochodem od pięknych plaż Chia. około 45 km od kompleksu. W zalezności od kompleksu rezydencjalnego, dległość od morza waha się od 200 do 400 metrów (parasole i leżaki płatne).

Serwis

Bar, pizzeria, supermarket, parking (1 miejsce parkingowe na apartament).

Odpłatnie

boisko do piłki nożnej, wypożyczalnia sprzętu plażowego. W sąsiedztwie Cala Verde można zarezerwować miejsce do cumowania łodzi.

Apartamenty

urzadzone w prosty i funkcjonalny sposób;

Bilo 4

pokój dzienny z aneksem kuchennym z dwoma miejscami do spania, sypialnia z łóżkiem małżeńskim, łazienka.

Trilo 6

trzy pomieszczenia, pokój dzienny z aneksem kuchennym z dwoma miejscami do spania, dwie sypialnie, jedna z łóżkiem małżeńskim a druga z dwoma łóżkami pojedynczymi, łazienka.

Villa 6

trzy pomieszczenia, pokój dzienny z aneksem kuchennym z dwoma miejscami do spania na parterze, na piętrze sypialnia z łóżkiem małżeńskim oraz druga sypialnia z dwoma łóżkami pojedynczymi, weranda oraz mały ogródek; łazienka.

Do zapłaty na miejscu obligatoryjnie

media, Euro 35/tydz w bilo, Euro 45/tydz w trilo/viletce;sprzatanie końcowe w gestii klienta lub Euro 40/bilo, Euro 50/trilo, viletka; kaucja zwrotna Euro 150;

Informacja

prezentowana cena jest opcją zawierającą zakwaterowanie, ubezpieczenie NNW i KL oraz przelot liniami low cost;

Usługi fakultatywne, dodatkowo płatne

Transfer do hotelu TAXI 4 osobowe Euro 270 lub 295 Euro za TAXI 7 osobowe w jedna stronę;

Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji

(3% wartości pobytu);

Warunki transferu Taxi

- w przypadku opóźnienia samolotu ponad 1 godz należy poinformować telefonicznie przewoźnika w przeciwnym razie pobrana zostanie opłata w wys 100%; -koszt rezygnacji na mniej niż 24 h przed ustalonym transferem (bez względu na powód) 100%; -fotelik dla dzieci obligatoryjnie Euro 6;

Pobyty

wt/wt,sb/sb;

Informacje dotyczące przelotu samolotem

wykupiona, dodatkowa usługa przelotu samolotem, odbywa się liniami low cost Ryanair z KRK do Pizy (Pisa); III MILLENIUM świadczy jedynie usługę pośrednictwa dla klienta w zakupie biletów lotniczych; przelot jest dodatkową, niezależną usługą i odbywa się wg zasad przewoźnika Ryanair, za które III MILLENIUM nie ponosi odpowiedzialności.

Opłaty za dodatkowy bagaż

do 15 kg - 126 zł, do 20 kg - 210 zł..

Hotel w ofertach organizatorów

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu