Hotel Citta del Mare CDS Terrasini

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Położenie:

Obiekt Città del Mare znajduje się w miejscowości Terrasini Favarotta, 19 km od lotniska w Palermo, i oferuje widok na Morze Śródziemne z klifu. Oferuje on 3 baseny ze zjeżdżalniami i prywatną plażę. Hotel otoczony jest 27-hektarowym parkiem przyrody i oferuje bezpłatny parking. Dworzec kolejowy Cinisi-Terrasini znajduje się 7 km od hotelu.

Wyposażenie:

Usługi obejmują recepcję, restaurację, bar z grillem, pizzerię, bar przy basenie, 3 baseny, zjeżdżalnię z 3 zjeżdżalniami prowadzącymi do morza, wellness, SPA, wypożyczalnię samochodów i rowerów, bankomat, minimarket, pamiątki, butik, programy animacyjne (sportowe) zajęcia, lekcje tańca).

Zakwaterowanie:

Istnieją pokoje dwuosobowe, prywatna łazienka. udogodnienia (prysznic, WC, suszarka do włosów), klimatyzacja, TV, telefon, sejf, mini lodówka, minibar (na życzenie), balkon lub taras z widokiem na morze.

Wyżywienie:

Częściowe wyżywienie (śniadanie, kolacja - bufet, kolacja z wodą i winem), za opłatą pełne wyżywienie (lunch - bufet).

Usługi:

Bezpłatne korzystanie z basenu saneczkowego, który obejmuje 3 baseny połączone zjeżdżalniami i rozciąga się na morze. Do dyspozycji Gości jest także bezpłatna siłownia wodna, aerobik, miniklub i zaplecze sportowe. Centrum odnowy biologicznej czynne jest od kwietnia do października i obejmuje podgrzewany basen olimpijski. Dostępne są również programy rozrywkowe.

Plaża:

Do hotelowej piaszczystej plaży można się dostać bezpłatnym busem (7 min., Co 20 min.), Leżakami, parasolami, prysznicami i bezpłatnymi toaletami, przekąskami na plaży i molo do opalania.

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY